Askerlik ve Savaşlar Hakkında
118118
Üye
Fransızlar şu karşısı sapan gösterince beyaz bayrak sallayan millet değil miydi yaw?

Elimde olsa YU ES MAĞRİN KOĞR'a katılırdım, döğme yaptırırdım kendime.

Bütün filmlerde onlar olduğuna göre, en güçlü askerler onlar bence.
kurtkapankurtkapan
Üye

Yauv Frenchler cenk etmeyi nereden bilsin kürtkapan, hep lejyon iş yapıyor işte :3

o öyle olmuyor işte
LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Şaka maka yakında PMCler çok can yakacak. Afrika'da günde 500 dolar kazananlar varmış. Aegis, Academy falan süper de adamlar hayvan gibi military background istiyor :(

Lejyona girsem, on yılda emekli olsam, sonra bu şirketlerden birine kapağı atsam...
kurtkapankurtkapan
Üye
sdfsd

gir birader. orda da bi kontağımız bulunsun. zamanın geldiğinde ogz olarak bağımsızlığımızı ilan edicez.
LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Savaşların ihale edildiği günleri görmeyi cidden çok istiyorum ha. Bizde de badem bıyıklılar alır, takır takır vurulurlar asdafasf
118118
Üye
Arkadaşlar, savaş kötü bir şey, neden hepimiz birbirimizle düzgün ve barışçıl bir şekilde geçinemiyoruz?
kurtkapankurtkapan
Üye

Savaşların ihale edildiği günleri görmeyi cidden çok istiyorum ha. Bizde de badem bıyıklılar alır, takır takır vurulurlar asdafasf

böyle bi oyun çıktıydı konsola ya. multisinde aynı anda 200 kişi mi ne oynuyordu. patladı galiba.
118118
Üye
O oyun aslında iyiydi de sadece konsollara özel olması falan oyunu bok yoluna gönderdi diye hatırlyorum.

Ama öyle bir oyun şart, fikir gayet iyiydi, hatta herkes kendi takımını kurup savaşa katılacak, grup liderleri savaş öncesi nasıl taktik uygulayacaklarını tartışacaklar falan.

Muhteşem bir şey olur yaw...

Beğenenler: kurtkapan

__skytalker____skytalker__
Üye
Battlefield'ın BEST FPS dendiği bir dönemde daha çok bekleriz. Halbuki o oyunun PC'ye de çıkmasını öyle çok istiyordum ki ...

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
ulan, oyunun adı neydi, yazmayacak mı kimse?
discussioncontroller