Askerlik ve Savaşlar Hakkında
118118
Üye
Hatırlamıyor kimse galiba ahah...

War'lu bir şeydi sanki yaw...
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
MAG olabilir mi ?

Beğenenler: kurtkapan, __skytalker__

118118
Üye
Hee evet oydu yaw...
kurtkapankurtkapan
Üye
heh, mag'di aynen.
__skytalker____skytalker__
Üye
Ben herkesin aynı oyundan bahsettiğine o kadar emindim ki söyleme gereksinimi duymadım. Unutulacak isim mi lan MAG.
kurtkapankurtkapan
Üye
dün galadriele tavsiye edince ben de izleyeyim artık diyip başladım. dün 3 saat, bugün 2 saat izedim.

6 bölümden oluşan çok kapsamlı bir bbc belgeseli. hem miloseviçle, hem tudjmanla hem de izzetbegoviçle çok ayrıntılı röportajlar yapılmış. un, abd ve militan liderlerini vb. de unutmamışlar. tüm iğrençliğiyle epey objektif bir belgesel olmuş. Ellerine sağlık.
Aklıma gelen tek eksiği, Srebrenica soykırımını kısa geçmeleri ve Hollanda "katkısızlığını" katmamaları oldu. Ancak Batı'nın, genel olarak avrupa'nın, ağırlıklı olarak İngiltere'nin nasıl bir işe yaramadığını gayet güzel anlatmışlar. Kahroldum izlerken.
uzun ama kesinlikle olayları anlamak için izlemesi zorunlu bir belgesel.

kurtkapankurtkapan
Üye
Sifon
Üye
Ya BBC miydi 6 bölümlük bir 2. dünya savaşı belgeseli yayınladı. Gördüğüm en iyi renklendirme vardı belgeselde, bugüne kadar national ve discoveryde yayınlanan tüm ww2 belgesellerini izlemişimdir, adamlar daha önce hiç yayınlanmamış görüntüler bulup üzerine bir de yüksek kalite renklendirmiş. çok iyiydi o 10 bölüm.
kurtkapankurtkapan
Üye
bulursan at buraya. merak ettim.
Sifon
Üye
discussioncontroller