Bu oyun hakkında birkaç sorum var
kent123
Üye
ben star warsun filmi çıkalı star warsın hayranı olmusumdur kotorları sıkıldıgımda tekrar tekrar oynarım 2-3 yıldır şimdi bunun online çıkınca çok sevindim, ama bu aralar kotordan sıkıldım biraz daha değişik sistemler arıyorum, bu oyun hakkında biraz bilginiz varmı? mesela grubunla boss öldürüp dropları olacakmı yoksa böle bişi yokmu oslada dropları sadece ışın kılıcımı olcak? :P çeşitli skillere sahip olabilecekmiyiz classımız ile? ve ne zaman çıkıcak bu oyun?
Apprentice
Üye

bölümün altındaki başlıklarda bu sorunun cevabını bulabilirsin. Ha bulamasan da o başlıklardan herangi birinde de konu açmadan bu soruyu sorabilirsin(din)
TheodrienTheodrien
Mod
İnsanların en ufak bir araştırma dahi yapmadan, o an akıllarında hangi sorular varsa, direk onları sormak için başlık açmaları ne kadar güzel birşey.

En azından oyunun resmî sitesine baksanız, daha oyun hakkında çok çok az bilgi olduğunu görürsünüz.
Misafir
sıtarwars yok
Misafir
kent123 dedi:

bu oyun hakkında biraz bilginiz varmı?

Var biraz.

kent123 dedi:

mesela grubunla boss öldürüp dropları olacakmı yoksa böle bişi yokmu oslada dropları sadece ışın kılıcımı olcak?

Eh. Bariz ortada bunun cevabı, sadece ışın kılıcı olacak tabi ki de >.>

kent123 dedi:

çeşitli skillere sahip olabilecekmiyiz classımız ile?

Hayır. "Auto Attack" olacak bir tek.

kent123 dedi:

ve ne zaman çıkıcak bu oyun?

Belki yarın, belki yarından da yakın.
hannibal_king
Üye
Theodrien dedi:

İnsanların en ufak bir araştırma dahi yapmadan, o an akıllarında hangi sorular varsa, direk onları sormak için başlık açmaları ne kadar güzel birşey.

En azından oyunun resmî sitesine baksanız, daha oyun hakkında çok çok az bilgi olduğunu görürsünüz.

Ne güzel demiş şair... pardon, Theodrien.

Konu açmadan önce bir bakmak gerek tabi, "Benzer bir konu var mı?", "Aklımdaki soruları sorabileceğim bir başlık daha önce açılmış mı?" diye. Şu başlık açma konusunda biraz daha özen gösterelim lütfen.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller