Yeni N-Gage'ler yolda!
Misafir
evet haberlerde yada orda burda duymuşsunuzdur yeni nesil telefon almak üzere olanların (ben) ve oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir cihaz gibi duruyor buyrun burda tartışalım.. 
haber kaynağı için: http://www.zamazing.org/yazi/yeni-nesil-n-gage-gun
http://www.n-gageturkiye.com/index.php?Itemid=2&id=48&option=com_content&task=view
FlashwadeFlashwade
Üye
N81 denen telefon gerçekten çok hoşuma gidiyor. Oyun için değil, ama almak istiyorum. Alamam ama. :)
DharkanDharkan
Üye
Aşırı pahallı. 500 civarına düşmeden alınmaz :)
voolkan
Üye
Yeni nesil Ngage diye birşey yok. Ngage zamanında ilk çıkmış Nseries telefondur. Ve şuanda Nseries telefonlar yazılımları güncelleştirildikten sonra tüm Ngaga oyunlarını çalıştırabiliyorlar.
Misafir
kolpa haber yani XD
olmayan şeyi çıkarmışlar batar şimdi nokia!
StAykan
Üye
ngage classic kullanıcısıyım yeni geleceklerin onun tadını vermeyeceğini düşünüyorum :)Overlock yapıp makinayı patlatma keyfini yaşıyorsun ilk başta ekranı direk göze zararlı direk usb bağlantı noktası var ve cebinin %90ını kaplıyor :) bence tekrar benzer biçimde uretilmeli ngage qd cidden çok problemliydi...
Misafir
Ben Nokia N-Gage Classic'ten memnunum arkadaş. Okulumuzda N-Serisi standı kurulmuştu. Asphalt 3'ü orada denedim, açıkçası N-Gage Classic'teki Asphalt 2 daha eğlenceli, çünkü oyun gerçekten de sürünüyordu. Elbet düzeltilir ama, cık :)
erhanisci
Üye
N81 kullanıyorum ellerim ufak tefek olmasına ragmen zorlanıyorum oyun oynarken
anger rabbit
Üye
Yo bence gayet kolay. Gerçi Tuğbek abinin söylediği gibi yön tuşları biraz kütük ama yine de iyi. Ayrıca telefonu bir mp3 çalar işlevinde kullanmak isteyenler için müthiş bir şey.
crysis
Üye
doğru aslında n81 mp3 çalar yönündende güzel bir telefon ama yani oyunlarda bazen tüşlardan sorun çıkarabiliyo
lord_kharon
Üye
n82'mle oynayabiliyorum n-gage oyunlarını. Fakat tuşlar sıkıntı tabi. Gerçi konsollarda bile zorlanıorum ben 6 yasından beri klavyeyle oynayınca boyle oluous demek:D

n82 oyunları oynatıyor. Ürünler beraber Fifa07 ve Asphalt3 geliyor. Ama sınırlı sayıda oynayabileceğiniz demolar. Daha sonra n-gagei indirmeniz lazım vs.vs.
discussioncontroller