The Longest Journey (seri)
steam machine
Üye
SPOLIER odayı boşaltın hemen !!!

:)
hydramarine
Üye
Konu sahibinin gazabını üzerinizde hissetmek istemiyorsanız spoiler kutucuklarından faydalanın. Yani make use of spoiler kutucuks. Hadi canlarım.
Sindustry
Üye
benim 2. oyunda en cok dikkatimi ceken karakter Kian Alvane di.Bilmem sizde farkettiniz mi ama biraz Cüneyt Arkınlık wardı Kian da.Konusmalari hareketleri(majesty derken kafasını one egmesi gibi) hele de april le konusurken sanki cuneyt arkin bizans prensesi ile konusuyormus gibi hissetmistim lol.
delorean61
Üye
Bu oyun ne zaman gelecek hiçbir yerde haber yok mu?
L1S
Üye
  Longest Journey Windows 7 de çalışır mı? Ne diyosunuz, deneyen var  mı? Konu dışı ama aynı sorum Abe's Oddysey için de geçerli. (Bi yardım edin memedali bey)
DevileanDevilean
Üye
Longest journey'yi XP'de oynadım ama 7 hakkında bir fikrim yok. Şu aralar flash belleğimde tutuyorum ama, bir fırsat olup da 7'li bir bilgisayara yüklersem söylerim.
L1S
Üye
   Bekliyorum o zaman haberini. İlk çıktığı zamanlar çift katmanlı dvd ler falan yok, 6 cd yle oynar dururduk Longest Journey' i hey gidi hey. Şimdi bir yerlerden buldum ama kargo falan masrafları var. Para vermeden önce çalışıp çalışmadığından emin olmak istedim.
Starlet
Üye
Abi Gog'dan alın orda var veya Steamden.
DevileanDevilean
Üye
Benim aldığım TLJ zaten GoG'dan satın aldığım. Ve şimdi tekrar düşününce windows 7'de oyunlarımız çalışıyor diye belirtmişlerdi. Sorun olmaz zannımca. Yine de deneme şansım olursa kuracağım bir windows 7'li bilgisayara.
[WT]Elessar
Üye
Devilean dedi:

Benim aldığım TLJ zaten GoG'dan satın aldığım. Ve şimdi tekrar düşününce windows 7'de oyunlarımız çalışıyor diye belirtmişlerdi. Sorun olmaz zannımca. Yine de deneme şansım olursa kuracağım bir windows 7'li bilgisayara.

Ben oynuyor(d)um.. (:
discussioncontroller