The Longest Journey (seri)
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
August production update
Spoiler:
image

Spoiler:
image
Starlet
Üye
Rageplug sende bağış yaptın sanırım. Belki bilirsin sen. Ben 25 dolar bağış yapmıştım. Bu kategoride özel bağışçı rozeti vardı. humblebundle'dan öözel bir kodla alınabiliyordu. Bana gelmedi bir türlü. Sen aldın mı. Forumdaki talimatları yaptım ama olmadı. Sen nasıl aldın aldıysan. Humble Bundle hesabını ben bağış yaptıktan sonra almıştım. Onunla ilgili olabilir mi. Dreamfall Backerkit te herhangi bir şey bulamadım. Bu konuda bilgin arsa yardımcı olur musun?
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Bağış yapmadım, yardımcı olamayacağım.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye

21 Ekim'de geliyor beyler.

Beğenenler: AK_Lampard, Noumenon

Starlet
Üye
Evet öyleymiş. Destekçilere gönderilen geliştirici günlüğü videosunda belirtiliyordu.
SoddorathSoddorath
Üye
wowowow çok erken oldu bu, zaman yok oynayacak.

Neyse tek chapter çok uzun olmaz herhalde.
Starlet
Üye
Bağış yapıp da Steam/GOG anahtarlarını alan var mı? Önsiparişe açıldı ama bana henüz gelmedi.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Oynamaya devam ediyorum, rezalet ötesi olan optimizasyonu, grafik buglarını ve mide bulandırıcı bloom/light shaft efektlerini bir yana bırakırsak oyun çok ham başladı. Şu anda bir tek müziği, bir-iki diyaloğu ve oyunun başındaki Pink Floyd göndermesini artı olarak koyabiliyorum. Umarım daha iyiye gider.

Spoiler:
2220'li yıllar Akdeniz'de radyasyondan yüzülemiyor ama hala sinagoglar var, komik.
SoddorathSoddorath
Üye
Yapma ya, hazır değil yani.

Redeem ettim duruyor, başlasam mı bilemiyorum. Wasteland 2'den sonra belki.
Starlet
Üye
Raceplug sen nereden indirdin. Ben indiremedim henüz. humble Bundledaki hatalıymış. GOG da da yeni çıktı ve anahtarları daha göndermediler. Steam de yavaş.
discussioncontroller