Oyuna Başlangıç
Misafir
WoW'a başladığın ilk yarım saat içinde zaten nasıl para kazanılır, silahlar/zırhlar neye göre giyilir, mobları nasıl keserim gibi sorulara cevap bulursun.

Zaten bir aylık bir süren var, bunun için oyundan aldığın zevki azamiye çıkart derim ben. Quest Log'ları oku, yaptığın görevleri niye yaptığını anla. Böylece lvl 80 olmadan da kahraman olabiliyorsun! :) NPC'lere 20-30 kez tıkla (denemeyen varsa hemen gidip denesin :D). Mob kesmeyi bırak; dağ tepe gez dolaş, denize gir. Suyun altında en az üstündeki kadar ilginç şeyler oluyor çoğu zaman. Son olarak da oyunun arkasına müzik açma. WoW'un kendi müziklerini dinle, atmosferi içine çek.
ElegostElegost
Üye
Yok öyle şey.
Sanki yukarıdaki mesaja yok öyle şey demiş gibi olmuşum, 50-60 mob bir arada kesilmez, yok o L2'deki "taktik".
Ama evet, drouzzin'i dinle bu konuda. Doğru söylüyor.x
HeRoEsHeRoEs
Üye
Anladım güzel güzel daha çok oynuyasım geldi. De nası oynucam hala onu düşünüyorum bulamıyorm bi türlü cd sini falan ya çok pahalı net fiyatı kotalı ney indiremiyorum napacam bilmem.
HolybolyHolyboly
Üye
Battle Chestlerin fiyatları gayet makul şu an 50*60tl arası değişiyor.Ki o paket seni 5-6 ay götürür.
discussioncontroller