Prototype-İncelemem
doruk94
Üye
Prototype
Enteresan bir konusu olan Prototype rahat kontrolleriyle kolay bir oynanış sunuyor.Oyunu açtığımda  Manhattan geriye hiç bir şeyin kalmadığını görünce şok oldum.Hikaye 18 gün öncesinde olayların nasıl başladığını anlatıyor.Zorlandığım yerlerde bile oyunu kapatmak istemedim.Oyunun verdiği heycan çok fazla.Hulk oynayanlar bilir.Aynı gibi şehirde dolaşmalar zıplamalar atlamalar.Ama prototype çok farklı.Manhattan'da özgür dolaşmak çok eylenceli.Başınız sıkıştığında yakaladığınız bir kişiye dönüşün.Askerler anlamıyor.Önlerinde dönüşmütüm bir kere bana çok fena daldılar helikopter  desteği çağırdılar ama eşsiz güçlerinizle onları yenmek gayet kolay.

İlk yazdığım incelemem o yüzden az yazdım ama merak ettiğiniz bir yer olursa oyunla ilgili soru sorabilirsiniz. :)   
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Bir inceleme için çok kısa olmuş. Ayrıntılı ayrıntılı incelemen gerek oyunu her yönüyle. Birkaç inceleme okuyup nasıl yazıldığını gör.
Misafir
Ehh,Black Dino Ranger'a katılıyorum.
Örnek incelemeleri oku biraz daha anlayacaksın.
Giriş,gelişme,sonuç şeklinde hazırlayabilirsin.

Sen mesela direk kontrollerden girmişsin,gerisi kalmış.
Önce tanımını yaparsın,oyunun türünden,ne zaman çıktığından bahsedersin.
Ardından oyunun hikayesine geçersin,bunları grafikler,sesler ve kontroller hakkında ki görüşlerin ile devam ettirirsin.
Sonra güzel bir sonuç paragrafı yaparsın.
Artı ve eksilerini listelersin.
Puanını da verirsin.
Tamamdır.
Quel
Üye
doruk hiç mi dergiyi okumadın :D
Dragnar
Üye
abı benım LEGO Batman ıncelememe bak bı.1.5 sayfa ıcın 2 saatımı harcadım ve 45 dakkasını oyun la ilgili araştırma da kullandım sımdı senın yaptığın su hakeret gıbı degılmıdır?
Dragnar
Üye
bu arada yukarda yazıda linki de weriyim benım LEGO Batman incelemem için http://www.oyungezer.com.tr/oyunlar/lego-batman-the-videogame-20081201808/#jreview_188
discussioncontroller