Browser tabanlı oyunlar nasıl yapılıyor?
KoptirikArda
Üye
Beyler bu internette sayfa oyunları diye bahsettiğimiz gladiatus,knightfight,ogame vb. oyunlar nasıl yapılıyor çok merak ediyorum ve bunları yapanlar nasıl bir kazanç sağlıyorlar bileniniz varsa yardım edin lütfen.. :byebye:
Misafir
Premium hesap ve reklamlardan.
KoptirikArda
Üye
işte o siteyi nasıl satın alıp da üzerine kurup da nasıl oyun oynatıolar ben pek onu çakabilmiş deilim
SwooshSwoosh
Üye
Allahın hikmeti işte, akıl sır ermiyor...
Laçin
Üye
Hmmm,java diye bir şey duymuş olabilirmisin,bununla baya bir oyun yapılabiliyor ama ogame türü oyunlar bildiğin site ve dinamik alt yapıya sahip oluyor.Ogame gibi bir siteyi yapmak kolay biraz html kodlamayı biliyorsanız,ancak zor olan devamlı online bir altyapı oluşturmak gerekiyor ;D bildiğim bu kadar ;D
Misafir
(Swoosh'un cevabı yardı beni.)
Misafir
zuhahhha ... lan doğru cevap versenize çocuğa:D

XD
Mert
Üye
Vermezseniz Al abi deşer sizi, dimi uei? :D
KoptirikArda
Üye
abiler işte merak etmemin sebebi bir grup oyun oluşturuyor sonra dünyaya yayılıyor bu oyun ve baya da iyi para kırıyorlar sanırım bu premiumlardan reklamlardan ama benim isteiğim şu başta küçük bi site yapıp biraz java oyunları ile donatılacak sonra da gelişecek

işte benim canım çok istiyor bir site yapmak ama yapacağım ilk siteye de her sayfasına Oyungezer reklamlarını koyacağım
KoptirikArda
Üye
Ama işte serbest bir site almak(yanı reklamsız böle) nasıl oluyor ve nereden güvenli oluor bilmiyorum.Zaten sayfa oyunun düzenlemeyi yapmayı bilsem hemen alacam da işte sorun burada abiler :D
Harry Mason
Üye
Swoosh dedi:

Allahın hikmeti işte, akıl sır ermiyor...

Ahaharkglkhskj, sen insan değilsin... XD
discussioncontroller