Yeni Bir Death Note, Yeni Bir Heyecan?
SweetNightmare
Üye
  Yeni bir Death Note açılmasını isteyenler yok mu burada? Bence evren çok iyi, sistemler falan da eklenirse harika bir şey çıkar ortaya, "Monthius" ilgileniyor sanırım bu olaylarla. Sesimizi duy Monthius, yeni bir FRP istiyoruz biz, haydi hayırlısı.  :dans:
homemir
Üye
Haklısın fena olmazdı. Önceki oyunlar yapılırken yeni izliyordum Death Note'u, o yüzden katılamamıştım. Eğer yeni olursa katılmak çok isterim. Hem bahane olur yeniden Death Note izlemeye.
Çağlayan
Üye
Çok fazla oyun var, Death Note ise fazlasıyla özen ister. Dalaveresi çok olur çünkü. Onu diğer oyunlar sonlandığında yapmalı.
MonthiusMonthius
Üye
Evelsi gün Dexter'la konuşmadık değil aslında "yeni bir Death Note, acaba?" diye, bakalım, olmaz olmaz demeyin, şansınız.. öhm, biraz daha sabredin diyorum ben. :) Söz vermiyorum ama olma ihtimali olabilir. :)
SweetNightmare
Üye
Oley be oley be.
Misafir
Elma'nın mevsimi de Eylül'dür aslında ama... :P
SweetNightmare
Üye
Biri açmış sanırsam, Monthius sen açmayacak mısın?
Çağlayan
Üye
Ortak açtılar zaten. ^_^ Tek seferde tek Death Note. İki shinigami.
SweetNightmare
Üye
Ahah, çok eğleneceğiz sanırsam.  :D
MonthiusMonthius
Üye
Ben eskisi kadar ilgilenemeyeceğim için bu sefer oyunu Dexter yönetecek, ben ona yardım edeceğim. Eskisi kadar ilgilenecek vaktim yok malesef. Ama endişelenmeyin, Dexter'a tam destek vereceğim her konuda, şahane bir Death Note olması amacımız. :)
Misafir
Can, bu arkamı kolla demek. Bu Death Note süfer demek.
discussioncontroller