Half-Life 2: The Orange Box
VivaRevolucion
Üye
Evet sonunda 10 Ekimde piyasada bildiğiniz üzere. Yanlız bir sorum var fiyatı 60YTL civarı bir rakam diye duymuştum sanki doğru mu hatırlıyorum? Neyse gelsin de bu portakal tatlısı paket Half Life'a TM2'ye doyalım.

Bir hata yapıp Half Life bölümünü görmeden ortalığa açmışım konuyu, affınıza sığınarak taşınmasını ya da silinmesini talep ediyorum efendim.
LathspeLL
Üye
Orange Box yarın Türkiye saati ile sabah 10'da steam'de unlock oluyor.
fluxdemon
Üye
LathspeLL dedi:

Orange Box yarın Türkiye saati ile sabah 10'da steam'de unlock oluyor.

eveet, sonunda kavuşuyoruz oranj boxumuza inşallah hayırlara vesile olur efenim bu arada kaç puan alır merak ettim şimdi 00.00 gibi koyarlar nete heralde siteler ?..
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Ya bir şey soracam:Bu Cs'nin son sürümünü oynayabilirim değil mi,
kutuyu alınca?
acare84
Üye
FireMcFireMc
Üye
Ekran görüntüleri için sağol emre. Fakat sistemi zorladı mı performans nasıldı?

Alta Edit: Bilgiler için sağol fakat birde imagevenue linkleri çalışmıyor. Bir bakıversen :D
acare84
Üye
Yalnız oyunlarda (Portal ve Episode 2) ses problemi var, karakterlerin konuşmaları duyulmuyor ama diğer seslerde sorun yok Steam'in forumlarına baktım bu sorun oyun aktive olurken dialog dosyalarının açılmamasından kaynaklanıyormuş, sanırım yakında düzeltirler. Ama gerçekten çok saçma bir hata Valve'ye yakışmayacak cinsten, neyse düzeltirler elbet.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=608954

FireMc dedi:

Ekran görüntüleri için sağol emre. Fakat sistemi zorladı mı performans nasıldı?

Performans aynı gibi Episode 1 ile ama el fenerini açınca biraz yavaşlıyor oyuna yeni eklenen dinamik gölgelendirme yüzünden ama genel olarak performansları iyi.
PISLIXPISLIX
Üye
Bu orange box Ankara D&R lara ne zaman gelir?

Çok sabırsızım artık...
fluxdemon
Üye
PISLIX dedi:

Bu orange box Ankara D&R lara ne zaman gelir?

Çok sabırsızım artık...

aral'a baktım herhangi bir açıklama yok ama genelde çıktıktan 1-2 hafta sonra ülkemize geliyor oyunlarımız...
PISLIXPISLIX
Üye
Yani Ebay dan mı söylemem daha mantıklı yoksa D&R ı mı bekliim...
VivaRevolucion
Üye
Beklemek daha mantıklı bence gelsin de alayım elime şu kutuyu artık.
acare84 kıskanmaktayım seni. :)
discussioncontroller