Half-Life 2: The Orange Box
aztek
Üye

Yahu bu orange box u taxim d&r'da teknosa'da falan bulamadım, nerede kalmıştır orijinal nereden alabilirim bilen var mı?

MaviShop'tan almıştım 3-4 ay önce. Bir bak istersen.
Misteyk
Üye
Half-Life 2 ana konusunu bulamadığım için buraya yazıyorum.

Dün, İlkokula giderken bitirdiğim Half-Life 2'ye hem achievementları almak için, hem de hiç oynamamış gibi gözükmemesi için yeniden başladım. En son oynadığım versiyonu korsandı ve sanırım çalınan versiyondu. Pek emin değilim. Az önce Black Mesa East adlı bölüme geldim ve hatırladığım kadarıyla benim oynadığım versiyonda bu bölüm yoktu. Her iki versiyonu da oynamış olan birisi cevap verebilir mi? Benim oynadığım versiyon çalınan versiyon muydu? Bu bölüm sonradan mı eklendi? Yoksa aradan o kadar zaman geçtiği için ben mi unuttum?
Mister NO
Üye
muhtemelen unutmuşsundur.ilk half-life'ı bitirdikten yıllar sonra tekrar oynamaya kalkınca benim de başıma gelmişti aynısı.
FarquesFarques
Üye
İlk fırsatta tüm HL serisini satın almayı isteyen biri olarak malesef bende korsan oynadım ancak dediğin bölüm benim oynadığım oyunda vardı, belki hatırlamıyorsun dicem ama kilit bölüm sonlarından biri olduğu için unutman biraz güç. Oynadığım korsan oyun 2008 ripi diye hatırlıyorum.
acdervisacdervis
Mod

Dün, İlkokula giderken bitirdiğim Half-Life 2'ye hem achievementları almak için, hem de hiç oynamamış gibi gözükmemesi için yeniden başladım. En son oynadığım versiyonu korsandı ve sanırım çalınan versiyondu. Pek emin değilim. Az önce Black Mesa East adlı bölüme geldim ve hatırladığım kadarıyla benim oynadığım versiyonda bu bölüm yoktu. Her iki versiyonu da oynamış olan birisi cevap verebilir mi? Benim oynadığım versiyon çalınan versiyon muydu? Bu bölüm sonradan mı eklendi? Yoksa aradan o kadar zaman geçtiği için ben mi unuttum?

Buglıydı harita, yüklenmiyordu. İçeri girerken scan yapıyorlardı, asansöre biniyordun. Sonra bozuluyordu. Save atarak ya da konsola harita komutu yazarak devam ediyordun.
Misteyk
Üye

Buglıydı harita, yüklenmiyordu. İçeri girerken scan yapıyorlardı, asansöre biniyordun. Sonra bozuluyordu. Save atarak ya da konsola harita komutu yazarak devam ediyordun.

Bana sanki Black Mesa East adlı bölüme başlamadan o Barajdan aşağı atlamıyorduk gibi geliyor. Hatta o helikopteri kendi attığı bombalarla patlatıyorduk. Sonra araya bir cutscene giriyor ve Black Mesa East başlıyor diye hatırlıyorum.

Hatta resimleri de koyayım, buralar yoktu benim hatırladığım kadarıyla.
image
image
acdervisacdervis
Mod
Benim için farklı yerlerde çöküyordu. Barajdan düşerken harita değişiyordu, orada çöktüğü de oldu.
baypalbaypal
Üye
oyunu tamamıyla unutmuşum resimleri koyunca anladım :) bende başlayım bari :)
PiranhaPiranha
Üye

Bana sanki Black Mesa East adlı bölüme başlamadan o Barajdan aşağı atlamıyorduk gibi geliyor. Hatta o helikopteri kendi attığı bombalarla patlatıyorduk. Sonra araya bir cutscene giriyor ve Black Mesa East başlıyor diye hatırlıyorum. Hatta resimleri de koyayım, buralar yoktu benim hatırladığım kadarıyla.

Spoiler:
image
image

Bende yeniden başlamak istiyorum. 2004'den beri bu üçüncü oynayışım olacak. İkinci defa HL2 kurduğumda sadece "We Don't Go To Ravenholm" bölümü için tekrar oynamıştım (korsan)... şu resimleri görünce iyice sabırsızlanmaya başladım. Holiday Sale'de HL1 hariç tüm seriyi almıştım :) HL2, Ep.One, Ep.Two. Bu forumda konusu vardı, hem HL2'ye TR altyazıda gelmiş oh mis :)
Misteyk
Üye

Benim için farklı yerlerde çöküyordu. Barajdan düşerken harita değişiyordu, orada çöktüğü de oldu.

Abi senin oynadığının "leaked version" olduğuna emin misin? çünkü bende oyunda çökme olmuyordu hiç.
discussioncontroller