Half-Life 2: The Orange Box
PISLIXPISLIX
Üye
Ben bi elevator bug u hatırlıyorum. 2003 versiyonu idi. Hiçbir bölüm değişmedi ilk çıktığından beri. Ama leaked versiyonu denemedim tabii.
Zodiac
Üye
black mesa east bolumunun baslangicindaki o baraj ve santral manzarasi cok etkileyicidir ayrica. o zamanlar kartpostal gibi gelmisti bana. bir suru savastan sonra oraya gelince sakin bir yere gelmenin huzuru kaplamisti icimi -ravenholm denilen illet bir yere gelecegimden hic haberim yoktu tabi o sirada-.

elevator bug icinse zamaninda "kizdan once giriyosun olm centilmenlik yapmadigin icin devam etmiyordur o" geyigini de hic unutmam.
acdervisacdervis
Mod

Abi senin oynadığının "leaked version" olduğuna emin misin? çünkü bende oyunda çökme olmuyordu hiç.

Leaked version hiçbir zaman oynanabilir değildi ve HL2 ile alakası yoktu. Taa Borealis'ten başlıyordun. Kaynak kodu biraz temizlenip haritalar birbirine topluluk tarafından yapıştırılınca "eh işte" bir duruma geldi.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Hahah elevator bug çok pisti ya. Bir-iki dakika Gordon'la Alyx'i bakıştırdığımı hatırlarım. :D

Beğenenler: İ. Evren

Zodiac
Üye
acdervis'in bahsettigi mod: http://www.moddb.com/mods/missing-information

hl2'nin e3 2003 fuarinda yayinlanan trailerindaki goruntulerin bulundugu haritalarin ve modellerin duzenlenmis halini iceriyor. source motorunun ilk hallerini gormek isteyenler (ozellikle ravenholm ve tren istasyonunun oradaki meydani ilk tasarladiklari hali bir hayli ilginc) merak edenler goz atabilirler.
Misteyk
Üye
Muazzam ama bir o kadar da kullanışsız gözüküyor.
montana_mbmontana_mb
Üye
Oyunu bir kez daha bitirdim biraz önce. Gerçekten gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu. Hemen Episodeları indirmeye başladım.

Günümüz FPS oyunlarını bol bol oynayan varsa benim gibi, kesinlikle bir kez daha oynasın HL2'yi. İnsan şöyle bir düşünüyor bu FPS oyunu ise diğerleri ne, diğerleri FPS oyunu ise bu ne?
aztek
Üye
Bir kez daha mı?! Yoo dostum yoo, 1231232123... defa bitirdim. Artık oyunun menüsü açıldığında tüm bölümleri zihnimde tek nokta atlamadan bitirmiş oluyorum. Eğer Black Mesa'nın son kısmı yayınlanınca gaza gelebilirsem bitirirm bida seriyi.

Şunun gibi bir fps daha gelmedi,gelemez.

Arada bazı kurban arkadaşlar bulup güzel co-op oyun var diyerek HL2'ye sokuyorum. Çatışma bahanesiyle tüm hikayeyi anlatıyorum. Genelde co-op olunca ortalık cıvıyor ama etkilenenler yok değil :P
FarquesFarques
Üye
Ben de Black Mesa'yı patlamadan sonra kapattım sildim yoksa seriden sıkılacaktım, yeni HL oyunu geldiğin de HL yerine Black Mesa'dan başlar komple tekrar bitirirm diye planladım.
sultan ısultan ı
Üye
discussioncontroller