Bu Aralar Ne Oynuyorsunuz?
BaueltzBaueltz
Üye
isotic dedi:

Ne zaman PoP konusu açılsa, Ubisoft'a sövüyorum.

2008'in devamını getirmemeleri ne büyük hayvanlık cidden ya. o kadar mükemmel oyun :(

Combat yoktu oyunda ya.
isoticisotic
Üye
Oyunun öyle bir iddiası da yoktu ki zaten. Klasik PoPta da yoktu combat ona bakarsan. PoP'un temel özelliği platform öğeleridir o da gayet yeterli şekilde vardı. Karakterler ve hikaye olarak SoT serisinden geri kalır yanı yoktu ama hiçbir şekilde 2008'in. Hatta tamamen masalsı havası apayrı bişey yapmıştı onu. Kesinlikle devam etmesi gerekliydi ama İbişsoft gerizekalı.
__skytalker____skytalker__
Üye
Combat az ama özdü onda. Onun kadar combo bazlı oyun yoktur heralde, sadece combo'dan ibaret oyun, sadece sol klik dalınca sıkıcılıktan bitiyor tabii oyun.

Atmosferi yeter be.

Beğenenler: keldorn_thepaladin, isotic

BaueltzBaueltz
Üye

sol klik dalınca sıkıcılıktan bitiyor tabii oyun.

Bütün boss fight'larda bu oluyordu. Zaten onlar dışında combat yapmana gerek yoktu, diğer düşmanları daha doğmadan olduğu yerde öldürebiliyordun. Oyunda ölemiyordun bile. Ya güzel oyundu cidden ama farklıydı.

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
combatı acden daha iyi yinede.

Beğenenler: Borgess

OneInchManOneInchMan
Üye
adı pop dışında bişi olsaydı abooo müthiş olurdu. anlatılan hikaye, karakterler, bosslar, harita, kullanılan grafikler (şu dıştan çizgili çizim), sonu gayet efsane oyundu.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

Üye
PoP olsun nolcak ki? Prens olayına güzel bağlayabilirlerdi ilerde.
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye

adı pop dışında bişi olsaydı abooo müthiş olurdu. anlatılan hikaye, karakterler, bosslar, harita, kullanılan grafikler (şu dıştan çizgili çizim), sonu gayet efsane oyundu.

yanlış anladım. başka oyundan bahsediyorsun sen. Beğendim kusura bakma.
Üye
2008'den bahsediyor işte neyden bahsedecek?
SoddorathSoddorath
Üye

raziel: i find no nobility in the unlife you rudely forced on my unwilling corpse derken öfkeleniyorum.

Şu sahne ve bunun gibi replikler bariz şekspir oyunundan alıntı gibi oyunda yav. Arada geçmiş, belirtmeden edemedim.
discussioncontroller