When Reapers Fall: RP Dışı
Zer0
Üye
Sayfa bozuluyor derken? Sayfa uzunluğunu aşmamışım, genişliği aşacak kadar da tek parçalı bi kelime yok, bu şekilde bir mesajın hiçbirşeyi bozmaması lazım yahu?
Fool Arcana
Üye
Zer0 dedi:

Sayfa bozuluyor derken? Sayfa uzunluğunu aşmamışım, genişliği aşacak kadar da tek parçalı bi kelime yok, bu şekilde bir mesajın hiçbirşeyi bozmaması lazım yahu?

FRP bölümünde pek çok kişi bu sorundan müzdarip, fazla uzun mesajları ve karakterleri neden spoiler içine alıyoruz sanıyorsun.

Çok uzun postlar sayfayı erişilemez hale getirebiliyor.

Winds of Gehenna'nın ikinci sayfası gibi.

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,14222.10/

Şimdi merakını tatmin ettiğime göre bir daha dikkat edersin.
Zer0
Üye

FRP bölümünde pek çok kişi bu sorundan müzdarip, fazla uzun mesajları ve karakterleri neden spoiler içine alıyoruz sanıyorsun.

Çok uzun postlar sayfayı erişilemez hale getirebiliyor.

Winds of Gehenna'nın ikinci sayfası gibi.

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,14222.10/

Şimdi merakını tatmin ettiğime göre bir daha dikkat edersin.

Evet verdiğin sayfa dahil bir sürü sözde açılmaması gereken sayfayı deneyip açtım, böyle bir sorunu ilk kez duydum gerçekten, hiç karşılaşmadım bugüne kadar. Ama varmış böyle bir sorun, bir daha dikkat ederim o zaman böyle bir sorun yaratıyorsa...
Fool Arcana
Üye
Oyunu iptal edilmiştir katılım azlığından dolayı.

RP yapan herkesin ellerine sağlık diyorum, bu kadarmış.

homemir
Üye
:'( :'( Üzüldüm. Okulların başlamasına yakınken katılım daha fazla artabilirdi. Neyse başka sefere.  EEe L, Kira kimmiş? Söyleyecek misiniz?
Fool Arcana
Üye
Kira Tanistlin idi.

İlk önce L Çağlayan çıkmıştı Kura programında, sonra kendisi L olamayacağını söyledi ve tekrar kura çektim Glowel oldu bu sefer.

Kolombus
Üye
Ne fark eder ki , ikisi de hiç bir şey yapmadı zaten.

Üzüldüğüm en büyük şey de oyunculuklarına güvediğim insanların büyük rollere sahip olmalarına rağmen hiç bir şey yapmamaları ve beni hevesimden mahrum etmeleri oldu. Açıklama beklemiyorum ancak kiminle rp yapılır/yapılmaz öğrenmiş oldum bu oyun denemesi sayesinde. Neyse

Ayrıca keşke rolümü kabul etmeyip kendimi zorlamasaymışım, oyun sonuçta.
Fool Arcana
Üye
Oyun için güzel planlar yapmıştık ona çok üzüldüm yalnızca.

Uğraşıp Kaan ile çok kafa patlattık, yani ben böyle olacağını biliyordum gerçi.

Neyse herkesin canı sağolsun, belki tekrar hortlatırız bir gün.
homemir
Üye
Ben de KIT'tim. Bugün Zero'yla konuşmayı ve sonra da Londra'ya uçmayı planlıyordum. :D Kısmet değilmiş gitmek :D
Çoğu kişi büyük zevkle oynarım dedikten sonra hiç rp yapmadı. Hatta SweetNightmare yeni oyun diye konu bile açmıştı. O da hiçbişey yazmadı.
Olayların manga ile anlatılması hoşuma gitmişti :)Neyse birgün daha aktif oyuncularla hortlaması dileğiyle...
PISLIXPISLIX
Üye
Eööööööeeeee. Ne diyeyim. Canımız sağolsun...
discussioncontroller