When Reapers Fall: RP Dışı
Zer0
Üye
Onur bildiğim kadarıyla şu anda Erasmus ile Portekiz'de, oynayamaması doğal :D

Watari kimdi peki?
Kolombus
Üye
Zer0 dedi:

Onur bildiğim kadarıyla şu anda Erasmus ile Portekiz'de, oynayamaması doğal :D

Onur portekize gideli 5 gün oldu, oyun başlayalı 20 gün. : )
Zer0
Üye
Gün sonundan 2 gün sonra gitti yani de, Erasmus işlemleriydi vizesiydi şusu busuydu oynayamaması ondan doğal diyorum :D
homemir
Üye
ZerO sen kimdin? Merak ettim avukat adayını? :D
Zer0
Üye
Kira Fanatiği :D
Dexter
Üye
Onur'la bizim aramızda o mesele zaten. O açıklamıştı nedenini, uzatacak bir şey de yok zaten.
Fool Arcana
Üye
Burada kimseye bir laf yok zaten, Onur'la ikimizde konuştuk diğer oyunculardan da birşey yoktu pek, oyunu sadece Kira ve L hareket etmiyor diye bitirmedik.

Kimseyi de suçlamıyoruz, o "havaya" giremedi kimse sadece.
Çağlayan
Üye
Evet, sanırım havaya giremedi kimse. Benim de kafamı oyuna veremeyeceğim bir haftama denk geldi, bunun yanı sıra oyuna da kaptıramadım kendimi. Özür dilerim oyuna ilgisiz kaldığım için, kendi adıma. Tanis'in de Portekiz planları ile boğuştuğu bir haftaydı.
Kolombus dedi:

Ne fark eder ki , ikisi de hiç bir şey yapmadı zaten.

Üzüldüğüm en büyük şey de oyunculuklarına güvediğim insanların büyük rollere sahip olmalarına rağmen hiç bir şey yapmamaları ve beni hevesimden mahrum etmeleri oldu. Açıklama beklemiyorum ancak kiminle rp yapılır/yapılmaz öğrenmiş oldum bu oyun denemesi sayesinde. Neyse

Ayrıca keşke rolümü kabul etmeyip kendimi zorlamasaymışım, oyun sonuçta.

Bu konuda güvenini sarstığım için özür dilerin Kolombus, kendi adıma. Ancak ben oyuna girebildiğimde, bunu istediğimde gerçekten iyi iş çıkaran biriyim, yeter ki karakterime ısınabileyim. Ancak bu kez olmadı. Bu tek seferlik ilgisizliğimin benimle rp yapılamayacağını düşündürmesini istemiyorum.
Dexter
Üye
Düşündürmüyor Aslı'cım. Kimsenin bireysel düşünmesi, kimsenin söylenilenlerden alınmasına gerek yok. "BU OYNAMADIĞI İÇİN BZİM OYUNUMUZ OLMADI!" yapmıyoruz. Sonuçta oyunda yığınlarca oynayan vardı, tek bir kişinin katılımsızlığı bu kadar çok hazırlanılan bir oyunun iptaline neden olmaz.

Neyse, gerçekten sayfalarca tartışmamıza gerek yok. Canınız sağolsun.
discussioncontroller