LOTRO'ya yeni başladım.
Eaststreetz
Üye
Arkadaşlar herkese merhaba :woot:

Lotro'ya dün başladım. Kendimi kaptırdım desem yeridir. :P DirectX 10'da Ultra High'da oynayınca gerçekten grafiklerin muazzam olduğu anlaşılabiliyor.

Bir kaç sorum var:

1-İstediğimiz serverda oynayabiliyor muyuz yoksa hangisinde başladıysak orada mıyız?
2-Oyunda Orijinal LOTR film müzikleri yok mu? :(
3-Türk Kinship var mı hiç?
4-Level atladığımızda yeni skill almaktan başka bir şey yapmıyor muyuz? (Stat vermek gibi)
Şimdilik bu kadar... :juggle:
Spirit
Üye
1 Evet.
2. Yok. Oyun için bestelenmiş müzikler var sadece. (ÖZel versiyonunda bu soundtrack de ayrı bir müzik cdsi olarak var)
3. Mutlaka vardır. Ama sonuçta bu bir oyun. Türk olmuş, İngiliz olmuş, Alman olmuş ne farkeder.
Eaststreetz
Üye
Şu an yabancı bir kinship'deyim. Şok oldum desem yeridir. Adamlar acayip ilgili.
a_smurfa_smurf
Üye

Şu an yabancı bir kinship'deyim. Şok oldum desem yeridir. Adamlar acayip ilgili.

Onlar da insan, doğaldır.
Eaststreetz
Üye
:) Şu ana kadar ilk kez böyle seviyeli mi MMORPG oynadığım için biraz garipsedim. Silkroad'da kimsenin yüzünü bile görmek istemiyor insan. Bunda herkes birbirine yardım etmek için çırpınıyor ^^
TheodrienTheodrien
Mod

Arkadaşlar herkese merhaba :woot:

Lotro'ya dün başladım. Kendimi kaptırdım desem yeridir. :P DirectX 10'da Ultra High'da oynayınca gerçekten grafiklerin muazzam olduğu anlaşılabiliyor.

Bir kaç sorum var:

1-İstediğimiz serverda oynayabiliyor muyuz yoksa hangisinde başladıysak orada mıyız?
2-Oyunda Orijinal LOTR film müzikleri yok mu? :(
3-Türk Kinship var mı hiç?
4-Level atladığımızda yeni skill almaktan başka bir şey yapmıyor muyuz? (Stat vermek gibi)
Şimdilik bu kadar... :juggle:

Öncelikle hayırlı olsun diyeyim.

1- İstediğin sunucuda oynayabilirsin. Yalnız bir sunucuda açtığın karakteri diğer sunucuda oynayamazsın. Her sunucuda farklı karakter açarsın ancak. Ya da belli bir ücret vererek bir karakterini diğer sunuculardan birine geçirebilirsin.

2- Oyunun yapımcısı Turbine, film haklarını satın almadı. Kitap haklarını satın aldı. Bu yüzden oyundaki tüm müzikler farklı. Karakter modellemeleri de farklı. Yani sonra deme "Aa neden bu Aragorn filmdekine benzemiyor" diye :)

3- Türk kinshipler var, ama her sunucuda değil. EU mu US mi aldığını söylersen, hangi sunucularda daha çok Türk olduğunu söyleyebilirim.

4- Stat verme olayı yok. Sadece yeni skillerini açman yeterli. Statların otomatik olarak artıyor.

Oyunda iyi eğlenceler.
Eaststreetz
Üye
EU'dayım ben...
Turbine keşke Howard Shore amcayla anlaşıp müzikleri de alsaydı. Ne güzel olurdu :(

Çok teşekkürler. Şu anda Trial'deyim. Beğendim oyunu. Büyük ihtimalle alacağım tam sürümü.
Misafir

"Yabancı guild" kavramına hoşgeldin. Türk guildlerinden çoğundan hayır gelmez, ama onlardan gelir :) Bunca yıldır ben de bunu gördüm, bunu öğrendim, bunu söyledim.
TheodrienTheodrien
Mod
Zaten oyunun müzikleri de filmdekiler kadar başarılı.

EU'da Snowbourn, Eldar ve RP olarak da [RP]Laurelin sunucuları daha çok Türk barındırıyor.
Eaststreetz
Üye
Bir de bir sorun var.

O kadar görevim var ki. Her NPC görev veriyor. Bazılarının haritada yerini göstermiyor. Ya da bulunduğum alt haritada değil o yer. Onlara nasıl bakacağız?
Blight
Üye
Görevi okuyup, ne gerekiyorsa yapacaksın. Mesala belli bir nesneden belli sayıda toplamanı veya bir mobu kesmeni istiyorsa onlar işaretli olmaz.

Ayrıca mail geldi bana Codemasters'dan oyun 10 dolara satılıyor 30'una kadar.
discussioncontroller