LOTRO'ya yeni başladım.
lotro_tr_31
Üye
eee lotro öyledir bana göre en iyi mmo grafiklerine sahip.
Eaststreetz
Üye
Bu indirimdeki 10$'lık Angmar+Moria Sürümü EU ve US'ten ikisinde de geçerli mi? Yoksa sadece Turbine için yani US mi?
Spirit
Üye
Sadece Turbine'de. Oyunu Amerika'da ve Avrupa'da farklı kişiler işletiyor ve dağıtıyor. (Avrupa'da Codemasters işletiyor ve dağıtıyor, Amerika'da Turbine'in bizzat kendisi işletiyor ve dağıtıyor (Amerika'da Midway dağıtıyor deniyor ama, ben Midway'in dağıttığına dair bir kanıt göremedim), ayrıca 1 dolar dendiğine göre Amerika'da geçerli, Avrupa olsaydı 10 Euro veya 10 pound denirdi)
Eaststreetz
Üye
Ne kadar gerzeklik. Ben EU oyuncusuyum. Eğer başlamamış olsam US'de başlardım. EU'nun fiyatı el yakıyor. (US'e göre çok çok pahalı).

ARAL ı beklesem bir dert, beklemesem bir dert!
Spirit
Üye
Hayır, hiç de gerzeklik değil! Sen kendi açından düşünüyorsun, bir de karşı taraf açısından bak.
Eaststreetz
Üye
Spirit empati yapmanı sevdim. Bir mesajında daha okudum. Hoşuma gitti. :)

Lâkin ben burada oyuna 10$'ın yaklaşık 5 katı fiyat verip (50$ !) oyuna sahip olacağım. Codemasters benden bunu bekliyorsa bu gerzekliğin kralıdır. Sonra da gidip EU serverlarım neden yeterince dolu değil demesin. US'de oynamak için müthiş bir nedendir 10$ olayı.

Codemasters. [img width=39 height=23]http://fc04.deviantart.com/fs43/f/2009/135/1/2/Waving_Banned_by_crichton47.gif[/img]
Spirit
Üye
Zaten o da şimdi 50 dolar değil. Ayrıca o da kampanya sanırım. Belli bir süre için.
Eaststreetz
Üye
50$ değil derken? CodeMasters'da bir trial kullanıcının Upgrade için ödemesi gereken para 50$. Angmar ve Moria'dır kastım. Daha ucuz Digital Download yeri varsa söyleyebilir misin? Bu aralar acilen almam lazım çünkü. Alamazsam ARAL'a kalacağım.
Silverlex
Üye
EU için daha ucuz yolu yok.

Edit: lotro-turkey.com sitesi üzerinden aral oyunu TR'ye getirdiğinde bir miktar bedava vereceğine dair haber var, bir göz at derim.
Eaststreetz
Üye
O foruma da kayıtlıyım zaten. Aral'ı beklemekteyim.  :stab:
discussioncontroller