LOTRO'ya yeni başladım.
Pckoman
Üye
arkadaşlar ben gecen yıl shadows of angmar indirmiş trialını oynayıp begenmiş 60 lira verip ürünün keyini almış 30 günb oynayıp parasızlıktan rafa kaldırmıştım  gectigimiz 1 saatte üye olurken yanlış girdigim dogum taihimi tuturmakla meşguldüm cünkü accountumun kullnıcıadı ve sifresini unutmuş tum e buldum şimdi sorum şu olacak

bu shadows of angmar bendeki, mines of moriaya yükseltirsem ki henüz 22 level falanım bi işime yararmı ve fiyatı ne akdardır ve nasıl yükseltilebilir 
ve
daha abesi lotroyu nerden indirecem şimdik ben kendi sitesinde mines of moria 10 gün trial diyor onu indirirsem calısacakmıdır
cahilligimin kusruna bakmayınız en son 1 yıldanda fazla oldu oyunu oynayalı ve fazla online tedrubem yok
TheodrienTheodrien
Mod
Sitede yazan oyunu indirdiğin zaman çalışır. Moria fiyatları alacağın yere göre değişiyor. Şu anda alman pek işine yaramaz sanırım zaten. Yada direk Aral'ın getirdiği Compilation Pack'i al. Fiyatı 60 lira ve çok uygun. İçinde Shadows of Angmar da var, Mines of Moria da var.

Yalnız en önemli olay; senin hesabın hangi sunucudaydı? Eğer Amerika tarafında oynadıysan, www.lotro.com'dan indireceksin oyunu. Eğer Avrupa tarafında oynadıysan www.lotro-europe.com tarafından. Tabi 10 gün trial dediğine göre büyük ihtimal Amerika tarafında baktın sen oyuna.

Pckoman
Üye
theodrien cok saol aydınlattıgın için

dostum burda indirmeye başladım akşam 9,5 gigabyte imiş neise başladık devam edebilme evet yazıyordu akşsam durdu kardeşlerimde süphe ediyorum idman a atmıştım kendisin

24 saatte iniyor benim netle bide ceyran giderse korkusu sardı beni yarın yeniden indirmeye başlayacağım ama bunu veb il kurdugumde ogz dvd sinde bayaşı küçüktü üstüne kendin epeyi güncelmnişti net ditti gitmedi derdide yoktu devam ediyodu öyle hala böyle bir sürümü mevcurmuı bilen biri varsa bir yardım elini uzatabilirmi şimdiden teşekküre derim
brandon_87
Üye
downloader kaldığı yerden devam ediyor diye hatırlıyorum..Emin değilim yalnız.
Spirit
Üye
Avrupa sitesinde oyunun istemcisini eğer indirmekde zorlanıyorsanız, kotaıysa bağlantınız size disk olarak gönderiliyor. Deneme versiyonu için kayıt olduğunuz ekranda (www.lotro-europe.com daki try now bölümü) ekrandaki şifreyi yazıp anahtarı aldığınızda oyunu download edeceğiniz siteleri belirten yerin altında Swift cd yazan yer. Size diske çekip gönderiyormuş. Disk masrafı, gönderi masrafı vs. her şey dahil 10 lira. Oyunu indirmekde zorlananlara veya bağlantısı sınırlı olanlara duyurulur.
Helluin
Üye
arkadaslar bende 14 günlük trial a başladımda 1-2 sorum olacaktı:
1-Eski bir wow oyuncusu olarak acaba lotr da da instance vb bişiler var mı?Party sistemi nasıl?
2-14 günün sonunda eğer devam etmek istersem sadece bir cd key almam yeterli olur mu?Yeterliyse nereden alabilirim?
Spirit
Üye
Yeterli olur. Codemasters'ın kendi satış sitesi üzerindende dijital olarak alabilirsin. Yada Codemasters Online Gaming.
Helluin
Üye
oyunda az kişi mi var yoksa trial olduğu için mi göremiyoruz acaba?Ne zman social listi acsam 5-10 kişi gözüküyor?
TheodrienTheodrien
Mod
Oyunda çok fazla kişi var. Sosyal penceresinde herkesi göremezsin. Belli filtreler vardır, bölgelere ve level durumuna göre gösterir. Genelde bulunduğun bölgedeki adamları görürsün ilk açtığında.
boogieman
Üye
Bu oyunun CE'sini alınca ömür boyu para ödemeden oynandığına dair birşeyler duydumi doğru mu acaba? Eğer doğru ise almayı planlıyorum da.
discussioncontroller