LOTRO'ya yeni başladım.
Silverlex
Üye
LifeTime üyelik alırsan bir kerede 300$ (sayı biraz yakın ama tamamen uydurmuşta olabilirim) civarı birşey ödüyorsun ve bir daha senden exp. paketleri haricinde para neyim istemiyorlar. Kesin olarak en az 2 yıl oynarım diyorsan 24. aydan sonrası bedavaya geliyordu en son hesapladığımda.
Helluin
Üye
arkadaslar bu dungeonlara gitmek için wowdaki looking for group benzeri bir şey var mı?Fellowship olusturma kısmından mı yapılıyor yoksa?Birde ben eu-snowbourn da oynuyorum oyunda yardımcı olabilcek var mı özelden ulasabilrse :) ??
Spirit
Üye
boogieman dedi:

Bu oyunun CE'sini alınca ömür boyu para ödemeden oynandığına dair birşeyler duydumi doğru mu acaba? Eğer doğru ise almayı planlıyorum da.

Boogiman nerden alacaksın. Bende almayı çok istiyorum ama bulamadım. Bana da söyler misin?
boogieman
Üye
Spirit dedi:

Boogiman nerden alacaksın. Bende almayı çok istiyorum ama bulamadım. Bana da söyler misin?

Gitti gidiyorda görmüştüm LOTR extended edition'ı ararken.
Spirit
Üye
900 TL olanı mı diyorsun. Onu bende gördüm de onu almak biraz kasar. :D Bu arada bahsettiğin Lord of the Rings filmlerinin Extended Edition'ı mı? Uzatılmış versiyon 4 disklik setler. O Amazon.co.uk de 12 disklik boxset halinde satılıyor. 20 pound'a düştü. Ben aldım. Mükemmel bir şey. Almadıysan Amazon uk de bulabilirsin haberin olsun. Çok güzel tavsiye ederim.
boogieman
Üye
Spirit dedi:

900 TL olanı mı diyorsun. Onu bende gördüm de onu almak biraz kasar. :D Bu arada bahsettiğin Lord of the Rings filmlerinin Extended Edition'ı mı? Uzatılmış versiyon 4 disklik setler. O Amazon.co.uk de 12 disklik boxset halinde satılıyor. 20 pound'a düştü. Ben aldım. Mükemmel bir şey. Almadıysan Amazon uk de bulabilirsin haberin olsun. Çok güzel tavsiye ederim.

Amazon yurt dışına yollamıyor diye hatırlıyorum(en azından oyun film vs'i). Ben sendit.com'dan 14 küsür sterling'e(pound) aldım, 2.50 sterlingde kargo ücretine harcandı, 2-3 gün içinde elime geçer diye düşünüyorum(birkaç gün oldu)
O 900 lira mıydı? Ben fiyatı görmedim, 400-450 lira falandır en fazla diye düşünüyordum Gerçi 35-40 liraya getirtmiş olduğum stalker clearsky'ın orada 120 liraya satıldığını gördükten sonra pek şaşırtıcı gelmiyor.
Spirit
Üye
Evet maalesef o set 900 küsur lira. Amazon grubu sadece oyun yollamıyor. Kitap, film, müzik vs. yolluyor. Ayrıca Amazon dışında orada satış yapan bazı tüccarlar da uluslararsı satış yapıyor. Yani bu kişiler Türkiye'ye oyun da yollayabiliyor. Ben birkaç oyunu böyle aldım mesela. Yani Türkiye'ye Amazon oyun yollamıyor, tüccarların satışları onların inisiyatifinde.
Aiko
Üye
slm bende oyuna başlamak istiyorum fakat key yok bende sadece internet sitesinden indirdim. key olmadan trialini oynayamıyor muyuz?
TheodrienTheodrien
Mod
Resmî siteden gerekli adımları izleyerek deneme sürümü için key alabilirsin.
discussioncontroller