CombiningPersonCombiningPerson
Üye
evet yav android aynı ios
ios ondan değişti zaten çok benziyordu
DharkanDharkan
Üye
iPhone 6 tanıtım vidyosu sızdı

image
AlphariusAlpharius
Üye
senior vice x of y ünvanlarını da koysalar tam olacakmış doğrusu
defecteddefected
Üye
3. dakikadan itibaren izleyin http://youtu.be/8Dfxw6iqMKc?t=3m21s

Beğenenler: Dharkan

Rasixius
Üye
İphoneun güç adaptörünü kaybettim.Gidip usb girişi olan başka marka 5w güç adaptörü alsam ve onunla şarj etsem sorun olur mu ?
dodgerdodger
Üye
şarj olur ama şarj süresi farklılık gösterebilir.
SYSCLEANERSYSCLEANER
Mod
Yüksek amperli bir cihaz alırsan hızlı şarj olur ama pil ömrü azalır iphone unun orijinal adaptörüne uygun değerde bir tane alırsan sıkıntı olmayacaktır... Ha tabi çok ucuz çin markalarına pek güvenme...
Rasixius
Üye
Teşekkür ederim
Gittim aldım orjinalinden bi tane,öyle çok sık kayettiğim bişey değil.Pile zarar vermesin de :)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
iPhone 6'yı aldım alacağım lakin bataryası harbi az geldi. İnsan en azından 2.600mAh yapardı şunu.
creiGncreiGn
Üye
Cpu'nun flagship androidlere göre daha düşük hızda çalışıyor olması ve ios'in tek bir cihaza göre optimize edilmiş olması aradaki farkı kapatıyor ya.

Yoğun kullanımda bir tam günü çok rahat çıkarıyor. Telefonu pek kurcalamadığım günlerde de iki günü buluyorum zorlanmadan. Sabah %30-40 gibi bir şarj miktarıyla evden çıkıp günü tamamlamak çok zor olmuyor. Kullanım alışkanlıklarım da kabaca sürekli müzik dinlemek, boş kaldıkça rss feedlerimi takip etmek, reddit okumak, arada video izlemek ve whatsapp kullanmak şeklinde özetlenebilir. 3G ve wifi da sürekli açık haliyle. En kötü ihtimalle her gün şarj edersin diye düşünüyorum ki, akıllı telefonlar için standart olanı bu zaten.

Yine de pil konusu kafanı kurcalıyorsa 6+ almayı düşünebilirsin. Bence boyutları telefondan çok tablet olarak sınıflandırılmasını gerektirmesine rağmen pil ömrü muazzam söylenilene göre.
discussioncontroller