DharkanDharkan
Üye
Ram'den başka bir değişiklik yok ki? Kameranın 12 mp olması sadece 4k video çekmeye yarar, Apple'ın kameraları zaten iyi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
iPhone'lara yine zam gelmiş. Tam zamanında almışım.
DharkanDharkan
Üye
Dolar arttıkça bindiriyorlar zaten, hiç vakit kaybetmiyorlar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ama sadece iPhone'a bindiriyorlar. iPad'lerin fiyatı aylardır aynı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
40 yılın başı bi iPhone alalım dedik, adamın elinde kalmamış. 2250 TL'ye alacaktım negzel. Gerçi kalmadı olayına pek inanmadım, fiyatı arttığı için böyle yapıyor olabilir. Fiyatı artınca eledim, ne alsam bilmiyorum. Zenfone 2 bi gelemedi.
DharkanDharkan
Üye
Nereden alacaktın ki?

Tam "al ya aradaki farktan bir şey olmaz" yazacaktım ki fiyatın 2700 liraya çıktığını gördüm. YUH YA YUH. 2300 liraya satışa çıkmıştı bu telefon.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bizim tanıdık telefoncu bi var, ondan alacaktım. Hatta 3 ay önce kuzenimde kendisinden almıştı iPhone 6'yı. Sabah gittim kaporayı geri aldım. Z3 nasıldır acaba?

Akşama kadar bekle yinede gelebilir diyor bilemiyorum. Gerçi kendisi güvenilir biri ama bilmiyorum. Acil telefon lazım.
DharkanDharkan
Üye
Z3 alma sakın ya. Sony Mobile iyiye gitmiyor, telefonları da öyle ahım şahım değil zaten. Ayrıca güvenilir falan da olsa Apple garantili değilse telefonu satan baban bile olsa alma. Paralel ithalat uzun vadede problem anlamına geliyor.

2200 lirayı gözden çıkardıysan git LG G4 al istersen. Ya da ucuz olsun diyorsan G3 falan alabilirsin, 1600 liraya düştü Vatan'da. http://www.vatanbilgisayar.com/lg-855-g3-32-gb-akilli-telefon-titan.html#ozellikler
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Apple Türkiye garantili dedi. Ki kuzenin telefonu öyle. Eğer gelmezse LG alacağım artık.

Beğenenler: Dharkan

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Gelmedi telefon ben de LG G3 32gb aldım. Haftaya elimde. Böyle fiyat arttığı sürece iPhone'a hayatta para vermem artık. G4 siparişi verecektim lakin 3 ile arasında derin farklar olmadığını gördüm.
discussioncontroller