Şu an itibariyle en uygun LOTRO nereden alınabilir?
Eaststreetz
Üye
Arkadaşlar en uygun fiyatlı LOTRO'yu nerede bulabiliriz. Angmar ve Moria'yı birlikte alacağım. Pack olarak en ucuz nerede satılıyordur. Bilgisi olan biri bizi aydınlatırsa tam süper olur.  :byebye:
lotro_tr_31
Üye
fiyatları tam olarak bilmiyorum ama üç aşağı beş yukarı hemen hemen hepsi aynı sayılır codemaster dan alabilirsin.
Kurai_Solufain
Üye
http://g2play.net/ Şu an en uygun bulabileceğin yer. Digital Key satın alıyorsun mailine geliyor. Ama kutulu isterim illa dersen orasını bilemem. Ayrıca kendi orjinal sitesinde özel packler var onlara göz atmak isteyebilirsin. Bende yeni alma girişiminde olduğumdan araştırdım baya. gamersloot.com var aynı şekilde bakabileceğin bir site. Benim bulabildiklerim bunlar.
Eaststreetz
Üye
Burada Angmar ucuz biraz. 13$. 30 gün hediye ediyor. Bunu aldım. CodeMasters'dan da Moria'yı aldım diyelim. Bu siteden aldığım 30 gün devam eder değil mi?
rohan
Üye
merhaba oyunu aral getiriyor sanırım en geç 3 hafta içinde satışa sunmuş olurlar istersen tr ye gelmesinide bekleyebilirsin.yok bekleyemem diyorsan ben sendit den almıştım...
Eaststreetz
Üye
Trial hesabım silinmeyecekse bekleyebilirim aslında...
TheodrienTheodrien
Mod
Hesaplar silinmiyor öyle hemen. Trial hesaplar çok uzun süre kalıyordur, tabi sonra siliniyordur. Normal hesaplar silinmez zaten ne kadar zaman geçerse geçsin.
Eaststreetz
Üye
Derin bir "oh" çekerim, yoluma devam ederim o zaman.
discussioncontroller