Okur incelemeleri nasıl dergiye çıkar?
Dragnar
Üye
Başlıktan da anlayacağınız gibi ben bu soruyu okurlara değil direk bir Sinan Abi(abartmıs olabırım) müdahalesi istiyorum.Ama en azından bir OGZ fanı yerine gerçek bir OGZ cevaplasa daha güzel olur.Yada şöyle olsa olur mu:?  her ay 1 oyunu okurların insanfına bıraksa OGZ ve eger kimse güzel bir sey yazamassa biri yazar(Sinan Abiiiiiiii) olabılır mı ey OGZ???
Locco
Üye
Çıkmaz ;D

Spoiler:
Şaka şaka
bodo
Üye
Çıkmaz.

2 Alta edit: Neden konu açtın ki madem? Özel mesaj veya derginin son sayfasındaki email adreslerini kullanabilirdin.
Misafir
Dragnar dedi:

Başlıktan da anlayacağınız gibi ben bu soruyu okurlara değil direk bir Sinan Abi(abartmıs olabırım) müdahalesi istiyorum.Ama en azından bir OGZ fanı yerine gerçek bir OGZ cevaplasa daha güzel olur.Yada şöyle olsa olur mu:?  her ay 1 oyunu okurların insanfına bıraksa OGZ ve eger kimse güzel bir sey yazamassa biri yazar(Sinan Abiiiiiiii) olabılır mı ey OGZ???

Eğer iyi bir sistemin varsa, en yeni oyunları inceleyebiliyorsan, incelemek istediğin oyun Oyungezer'de yayınlanmadan önce bir konuş yazarlarla. En iyisi bu şimdilik.
Dragnar
Üye
yaaa niye siviler hemen atlıyo?=)) ben bunu en azından bir Kaan abi beklentisiyle yazmıstım
Dragnar
Üye
Gavriel haklısın da  ben bir sivil olarak o konuda benım konusmam onu bırak onların benı takma olasılığım kac??
[WT]Elessar
Üye
Dragnar dedi:

Gavriel haklısın da  ben bir sivil olarak o konuda benım konusmam onu bırak onların benı takma olasılığım kac??

İncelemerini de bu şekilde yazıyorsan, hiç başvurma bence.
Dragnar
Üye
ühüühühü hemen camur atma LEGO Batman incelemem ilk deneyimimdi ve iyi oldğunu savunmadım ama diğerlerine baktığımda pek te rezalet gormedım
Dexter
Üye
Dragnar dedi:

Şöyle ki, blaxis dergi içeriğiyle ilgili bir şey söylememişti; ama hazırladığın makalelerin sitenin anasayfasında yayınlanma ihtimali her zaman var. Bunun için güncel bir konu seçip onunla ilgili bir şeyler karalayarak blaxis'e sinan@oyungezer.com.tr'den ulaşabilirsin.
Dragnar
Üye
saol sende tekrardan

falanca17
Üye
Burda anahtar nokta her zaman güncel oyunları incelemen bence. Sağlam inceleme yaparsan ve bak dergideki incelemeleden daha güzel olmuş sözleri duyarsan, bir gün editör bile olabilirsin (:
discussioncontroller