LOTRO PvP Sistemi Hakkında Tartışmalar.
Eaststreetz
Üye
Sanki 2 yıllık pro bir LOTRO oyuncusuyum da böyle bir başlık açıyorum  :strong:

Arkadaşlar şunu farkettim ya da farkettirdiler oyundaki PvP sistemi çok gelişmemiş. Monster Play dışında adam gibi bir şey yok deniyor. İleride gelir mi, gelirse ne olur, beklentileriniz nelerdir?
TheodrienTheodrien
Mod
Konu başlığını o şekilde açınca sanki LotRO çok berbat bir oyunmuş gibi olmuş :)

Evet, PvP yönünden zayıf bir oyundur LotRO, çünkü daha çok PvE yönüne yoğunlaşmıştır. Oyuna sıfırdan başlayan birisi, PvE kısmından asla bıkmaz, hikaye öyle sarar ki, kaptırıp gidersiniz kendinizi. Bazı yerde çok hüzünlendirir, bazı yerde neşelendirir. Öyle bir oyun :)

Tabi ki PvP kısmı da ileride oturacaktır diye inanıyorum ben. Yeni bölgeler açıldıkça, Mordor'a doğru yaklaştıkça, başka başka PvP haritaları da gelecektir kesin.
Eaststreetz
Üye
Kendimi eski zamanlarda Ne olacak bu Silkroad'un hali gibi başlık açarken hatırladım. Lag, DC, Oyuna girememe, Silk alma sorunları, Bot'un çalışmaması vs vs. :)
lotro_tr_31
Üye
Su an için oyunda pvp bakımından bayağı bi eksiklik var ama bencede ileride daha iyi olabilir.
rbsonmez
Üye
ama pvp sistemi oturunca müthiş olur.düşünsenize minas tirithi ya da miğfer dibini savunsak epic olmaz mı?
TheodrienTheodrien
Mod
O bölgelerde PvP açacaklarını sanmıyorum. Çünkü hikaye bir şekilde devam etmek zorunda. Minas-Tirith surlarında sürekli savaş olması pek hikayeye uygun olmuyor.
Eaststreetz
Üye
Theo hocam hikayenin de bir sonu var ama değil mi? Ayrıca rbsonmez'in dediğine katılmıyorum. Böyle bir şey olması çok zor. Ne bileyim yani önümüzdeki 2 senede olması imkansız şeyler. Daha Khazad Dum köprüsündeyiz. :D
Zeberdeen
Üye
  Yıllar önce adı lazım olmayan bir dergide Göker Abi oyunu incelemişti. Oyuna kötü tarafı katmamanın bir satış politikası olduğunu düşünüyordu. Keşke öyle olsa ama bana öyle gelmiyor artık.
  Bu arada yani Minas Tirith'de PVP yapmak derken neyi kastettin tam anlayamadım. Yani Mordor tarafında da gerçek oyuncular olacak mı? Zannetmiyorum. Hayır öyle bir savaş olmaz, oldu dedik hiç kimse kötü tarafa geçmez, geçti dedik Dünyadaki herkes o savaşda olmak ister, bir sürü sunucu açıldı, oldu dedik. Evet oldu.
  He bide zaten hiçbirr online oyun sonsuza kadar sürmez. Yani koskocaman hikaye yeter diye düşünüyorum. Ama oyuncuların PVP isteği yeni haritalarla, yeni PVMP karakterleriyle giderilemez diye düşünüyorum. Yeni birşey lazım. Olmalı yahu. Olsun.
TheodrienTheodrien
Mod
Elbette oyunun bir sonu olacak. Ama bu son için daha en az 5 sene var. Tabi 5 sene sonunda, Turbine para kazanmaya devam etmek için işin cıvığını çıkarıp, saçma sapan şeylerle hikayeyi uzatmaya çalışırsa bilemem.
Zeberdeen
Üye
  Şu oyun dünyasında Turbine'a Blizzard'dan daha çok güvenirim. Adamlar kitaba bağlı kalacağız derken içeriği fazla zenginleştiremedilerse de?! oyunun kendine has bir duruşu var.
TheodrienTheodrien
Mod
Kitaba sadece hikaye yönünden bağlı kalıyorlar gibi geliyor bana. Yoksa ben Orta Dünya'da hiç Force Lighting atan Rune-Keeper'lar olduğunu duymadım. Yani kitaba göre olmayan bazı şeyler de var :) Ve bu şeyler çok önemli şeyler.
discussioncontroller