Aral İthalat'ın Katkılarıyla Bedava LotRO!
TheodrienTheodrien
Mod
Aral İthalat'ın katkılarıyla http://www.lotro-turkey.com sitesi üzerinden yapılacak çekilişlerde, 1 ay boyunca tam 4 adet LotRO Compilation Pack vereceğiz. Katılım şartları ve çekilişin nasıl yapılacağına dair bilgiler aşağıdadır.

Katılım Şartları

* Kampanyaya LotRO Turkey yöneticileri katılamaz.
    * Çekilişlere katılıp, bir kez ödül alan kişi, sonraki haftalarda yapılacak çekilişlere katılamaz.
    * Ödül kazanamayan kişiler 4 hafta boyunca her çekilişe katılabilirler.
    * Kampanyaya katılmak için http://www.lotro-turkey.com forumuna üye olmanız gerekmektedir.
    * Bir kişinin birden fazla üyelik alıp çekilişe katılması yasaktır. Bu kişilerin tüm hesapları silinir.
    * Kampanya Alper Yücebaş(Theodrien) tarafından yürütülecektir.
    * LotRO Turkey yönetimi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Çekiliş

Çekilişler 4 hafta olmak üzere, her hafta ayrı ayrı yapılacaktır. Çekilişe katılmak için forumumuzda o haftaya ait gerekli başlığa "Bu haftaki çekilişe katılmak istiyorum." yazmanız yeterlidir. Çekilişe katılacak kişilere mesaj yazdıkları sıraya göre numaralar verilecek. Çekilişler 13 Temmuz, 20 Temmuz, 27 Temmuz ve 3 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Tüm herkesin yetişebilmesi için çekiliş kayıtları saat 20:00'a kadar açık kalacak. Katılmak isteyenler o saate kadar çekilişe katılma isteklerini bildirebilirler. Çekiliş saat 22:00'da başlayacak. Çekilişler http://www.randomizer.org sitesi üzerinden yapılacak. Sitede katılacak kişilerin sayısına göre rasgele bir sayı çıkacak. Bu numaraya sahip olan kişi ödülü kazanacak. Ayrıca, çekilişlerde bir güvensizlik ortamı oluşmaması amacıyla, tüm bu olay videoya çekilip, çekiliş sonrası sitede yayınlanacak.

Aral İthalat'a, sunduğu bu güzel kampanyadan ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
İyiymiş... Aylık ücreti de ödeseler ya:P
CoraxCorax
Üye
harbiden, aral duy sesimizi :P
lotro_tr_31
Üye
theo biz kampanya ya katılsakmı acaba yaw? gerçi oyun elimizde var :D
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Kazanan oyunu bana verir:P
TheodrienTheodrien
Mod
Site yönetimi katılmayacak da, diğer herkes katılabilir sanırım. Tabi elinizde oyun olduğu halde katılmak sizin insafınıza kalmış :P
TheodrienTheodrien
Mod
Katılım şartları ve çekiliş bilgileri güncellenmiştir. Ayrıntılı bilgiler için sitemize bakabilirsiniz.

Bu kaçırılmayacak bir fırsat. Katılmanız yararınıza olur :)
Misafir
şansımızı deneyelim :)
l3v3n1l3v3n1
Üye
Aral Aral içime geldi daral.Birde bedava hesap verseler KurtulanSama'nın dediği gibi(ödeme Araldan tabiki)ne güzel olur.
TheodrienTheodrien
Mod
Zaten aylık ücret 15$. Diğer oyunlara göre daha ucuz yani. Ayrıca oyunu aldığınızda ilk 1 ay ücretsiz oluyor.
Eaststreetz
Üye
Valla oyunu alamadım. Bu kampanyayı bekledim. Çıkar umarım 4 çekilişe de yazıldım. Olmazsa ARAL'dan alacağım artık.

|Eaststreetz| Lotro-Turkey.Com

---

Tabi ki bana düşmez ama bu 1 mesajları olan kişiler için uzun uzun düşünülmesi lazım. Yani sadece bu şey için siteye kaydolmuş kişilere özel olarka iP-Check falan yapılması lazım. Bu konuda kurnazlık yapanlar olabilir.
discussioncontroller