Aral İthalat'ın Katkılarıyla Bedava LotRO!
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Açıkçası katılmıyorum bu görüşe. Sonuçta herkesin katılmaya hakkı var. Birisi eğer oyun ile forumunda yazacak kadar ilgileniyorsa ve o bilgiye sahipse muhtemelen oynuyordur zaten. Bu çekilişe katılanlar oyuna başlamak için bahane arayanlar:D Ayrıca 1 mesaj atan adam ile 1000 mesaj atan adam arasında neden fark olsun ki?
TheodrienTheodrien
Mod
Ben de katılmıyorum ona. Zaten 1 mesajı olanların hepsi, oyuna sahip değiller. Oyuna sahip olmadıkları için de forumda takılmıyorlar doğal olarak. Oyunu kazanacak 4 kişi kesinlikle forumda kalmaya devam edecektir zaten. Önemli olan foruma kayıt olmak da değil zaten. Onu katılacak kişilere numara verebilmek için yaptık. Önemli olan herkesin LotRO'dan ve böyle bir kampanyadan haberi olması.

Umarım gerçekten ihtiyacı olanlara çıkar.
Eaststreetz
Üye
Hocam iyi güzel düşünüyorsunuz ama herkes sizin gibi iyi niyetli olmayabilir o yüzden söyledim yani. iP-Check olmalı kesinlikle. Hani yapan yine yakalanmadan yapar ama lamer-avı için şey ettim.

Aslında LOTRO oynayacak, Metin 2 Knight Online lameri de yoktur pek Türkiye'de...
TheodrienTheodrien
Mod
Yok zaten ip kontrolü olayına birşey demedim. Onu baştan beri düşünüyoruz, mutlaka 1-2 kişi fazla hesap alıp katılacaktır, eminin buna. Ayrıca ip kontrolünden ayrı olarak birkaç özel kontrol daha yapacağız.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ben az önce üye oldum ve katılmak istediğimi yazdım ,umarım kazanırım zira geçen yıl 10 günluk deneme sürümünde oynamıştım,resmen bayılmıştım oyuna,çok çok güzel.
l3v3n1l3v3n1
Üye
Lord of the rings olurda bayınılmazmı?
TheodrienTheodrien
Mod
Bu haftanın şanslı kişisi 41 numarasına sahip Faelron. Kendisini tebrik ediyoruz :)
Eaststreetz
Üye
Tebrik ediyoruz :}
Tugay
Üye
GGG GGG
TheodrienTheodrien
Mod
Tebrikler Tugay :)

Darısı diğer arkadaşların başına.
discussioncontroller