Mısır Mitolojisi
FLC
Üye
YuGiOH azıcık Mısır mitolojisi. Azıcık ama.
demlik
Üye
Mısır mitolojisinden çizgi filmlere dikay geçiş!

Çılgın Korsan Jack bence bir mitoloji!
Misafir
Mısır mitolojisi ile ilgili belgesel önerecek olan var mı? DVD'sini falan bulabileceğim...
Misafir
Sorumu değiştiriyorum: Mısır Mitolojisi ile ilgili hangi kitapları önerirsiniz?
Misafir
Discovey World kanalında -hangi günler hatırlamıyorum, ama muhtemelen pazar olabilir- Mısır'ın 10 Sırrı adlı program var. Geçen Pazar ilk bölümünü izledim, Tutankamoon, Pramitlerin kimler tarafından yapıldığını, o dönemde ki işçileri ile ilgili şeyler anlattılar. Kaçırmayın derim.
Misafir
Discovery World'de, Mısır ile ilgili çok güzel programlar oluyor. Dün Ramses'in hayat hikayesini anlatan, nasıl öldürüldüğünü anlatan program vardı. Ne entrikalar dönmüş... vay be!
greater.951
Üye
Mısır mitolojisi çok ilgimi çekmiştir.Bir ara hiyeloglifleri öğrenmek istiyorum :P
Misafir
Mısır hiyerogliflerini öğrenmeyi bende çok istiyorum. Kitabı falan olsa çok güzel olur.
greater.951
Üye
Aslında internette var ama işte :D Kitap falan olcak çok daha eğlenceli ve zevkli olur :)
Niqhtmare
Üye
ya AoM benim için önemi çk büyüktür ilk pc yunum çünkü ve görünce içime ilham giren tanrı Anubis'dir  kitaplarını okudum ve karşınızda http://www.net-virtual.com/pics/halloween/2007/making_of/anubis-6.jpg
discussioncontroller