Oyungezer Okur Temsilcisi
DharkanDharkan
Üye
Mobil foruma acele tarafından modifikasyonlar yapılmalı!
BLACK OPS
Üye
verdiğiniz 5 günlük tatil 6 gün sürdü.bir dahaki zorunlu tatilimde(olmaz inşallah)1 gün düşülsün lütfen
boogieman
Üye
BLACK OPS dedi:

verdiğiniz 5 günlük tatil 6 gün sürdü.bir dahaki zorunlu tatilimde(olmaz inşallah)1 gün düşülsün lütfen

Bende 10 yerine 11 gün tatil yaptım diye hatırlıyorum, birgün borçlandım ogz'ye, nasıl ödeyeceğim?
Amenquiver
Mod
yetkililerden ilgi istiyoruz ? konuları temsilci konusu var diye kitleyip temsilci konusuna bakmamaları berbat bir espri.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Merhabalar.Şu an Mr.Brown adlı hesapla takılan elemanım ben.Zamanında bu hesabı almıştım da isim yazarken yazım faili yapıp UtherLightbringer yapmam gerekirken UtherLigthbringer yapmışım :D Nicki düzeltebilir miyiz acaba.Yedekte bir köşede kalsın bu hesap da.
İlginiz için şimdiden teşekkürler.İyi günler.
hannibal_king
Üye
Bu tür istekler için Berkant'la irtibata geçmeniz daha çabuk sonuç almanızı sağlar. Çünkü böyle bir değişikliği yapabilecek olan kişi Berkant, biz bir şey yapamayız bu konuda. Mail veya özel mesajdan Berkant'a ulaşıp durumu bildirmek en güzeli. Herkesin aklında bulunsun.
Üye

Bu tür istekler için Berkant'la irtibata geçmeniz daha çabuk sonuç almanızı sağlar. Çünkü böyle bir değişikliği yapabilecek olan kişi Berkant, biz bir şey yapamayız bu konuda. Mail veya özel mesajdan Berkant'a ulaşıp durumu bildirmek en güzeli. Herkesin aklında bulunsun.

Sağol.Nicki neydi Berkant abinin?
Blight
Üye
Aynı anda iki hesap kullanman yasak diye biliyorum.
hannibal_king
Üye
Nicki a_smurf. Mail adresi de berkant@oyungezer.com.tr

İkisinden birini kullanacak zaten Blight. İkisini beraber kullanamaz.
Üye
Blight dedi:

Aynı anda iki hesap kullanman yasak diye biliyorum.

Aynı anda kullanmıycam ki diğer hesap yedekte duracak bunla devam edeceğim.

Üste edit:Teşekkürler.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller