4 Telefon Arasında Kalmak
Mad Dok
Üye
Bu akşam telefonu değiştireceğim, hala kafam bayağı karışık. Şu 4 modelden birini alacağım kesin gibi ama;
Nokia 6300
Nokia 5130 Xpress Music
Benq E72
Motorola V3x

Karar veremiyorum :(
Eaststreetz
Üye
Xpress Music ile 6300'ün aynı listede olması bence garip hocam :)

Müzik dinleyeceksen tabi ki 5130'u al, ama o amaçla kullanmayacaksan 6300 çok hoş ve sade bir telefon bence.

Diğer 2 telefonu bilmediğim için yorum yapamayacağım.
SwooshSwoosh
Üye
listede nokia varken benq ve motorola gereksiz. motorola komple gereksiz hatta. 6300 sahiden çok klas telefon.
Mad Dok
Üye
6300 aldım geldim :)
Elan
Üye
Swoosh dedi:

listede nokia varken benq ve motorola gereksiz. motorola komple gereksiz hatta. 6300 sahiden çok klas telefon.

Motorola Nokia'dan sonraki en iyi marka.
Sislerin_Vampiri
Üye
Motorola evet iyi markadır...
Ama en iyi sorun çıkartan klasmanında :P
Misafir

Motorola evet iyi markadır...
Ama en iyi sorun çıkartan klasmanında :P

ABD de ekmek gibi satılan bi marka.

Şuan ben Nokia kullanıyorum ama favorim motorola hem tuş takımı çok güzel,hoparlörleri kaliteli ses veriyo.2 sene kullandığım L7 hiç sorun çıkarmadıydı.Bence Moto yu seç.

Alta edit: Tabi ABD malı ama tek sebebin bu olduğunu sanmıyorum.Global bi dünyada yaşanıyor,bi rafta Motorola olduğu kadar da Nokia da olabiliyor.

Koca bankalar battı,GM iflasın eşiniğie geldi,dur onlarında acık canı yansın. :)
Sislerin_Vampiri
Üye
ABD malı olduğu için olabilir.
Ekmek gibi satılmasına rağmende iflas eşiğine gelmiştir.
Mad Dok
Üye
6300 siyah bulamadığımdan gümüş aldım, alet gayet karizmatik :D
Sislerin_Vampiri
Üye
Ele alıncaki hissiyatı çok hoşuma gidiyor benim. Güvenilir bir hava veriyor metal olduğu için.
BlasT
Üye
6300'ın siyahı annemde var gerçekten çok hoş duruyor telefon. Keşke siyahını araştırsaydın.
discussioncontroller