Kıbrıs
S.W.A.T
Üye
"Benimle kafa mı buluyorsunuz?" anlamına gelir.
homemir
Üye
Bu Nisan'da gittim. Güzel yerdi; ama gittiğim zaman hava berbattı, denize giremedim ne yazıkki. Aslında benim gitme sebeblerim hellim ve şeftali kebab yemekti. Hellimler güzeldi; fakat benim alıştığımdan biraz daha tuzlu geldi. Şeftali kebab ise muhteşemdi.
Chianti
Üye

Hö?

Şimdi S..wa.aYT (yazamadım) ile ben Kıbrıs'ta okuyoruz.

+İnsanları çok kibar,eğlencelilerdir.
+Geceleri rahat rahat dolaşır,sokakta biranızı içersiniz. Kimse karışmaz :P
+Temiz memlekettir genel olarak (Sokaklar vs)
+Havası güzeldir,kış görmezsiniz.

- Biraz pahalıdır
- Eğlence tarzı genel olarak diskolardır. Eğer bunlardan haz almıyorsanız,geri kalanı için pek birşey yok.
- Mayıstan sonra havalar çok sıcaktır >.>
- Magosa'da gezip görülecek yer sayısı azdır.Sahil kenti olmasına rağmen sahil şeridi denilen birş yoktur.(Girne bu konuda daha iyiymiş duyduğuma göre,hatta Girne en güzel şehir! \o/)
Misafir
Chianti dedi:

Şimdi S..wa.aYT (yazamadım) ile ben Kıbrıs'ta okuyoruz.

+İnsanları çok kibar,eğlencelilerdir.
+Geceleri rahat rahat dolaşır,sokakta biranızı içersiniz. Kimse karışmaz :P
+Temiz memlekettir genel olarak (Sokaklar vs)
+Havası güzeldir,kış görmezsiniz.

- Biraz pahalıdır
- Eğlence tarzı genel olarak diskolardır. Eğer bunlardan haz almıyorsanız,geri kalanı için pek birşey yok.
- Mayıstan sonra havalar çok sıcaktır >.>
- Magosa'da gezip görülecek yer sayısı azdır.Sahil kenti olmasına rağmen sahil şeridi denilen birş yoktur.(Girne bu konuda daha iyiymiş duyduğuma göre,hatta Girne en güzel şehir! \o/)

bende kıbrısta okuyorum, Girne de .. Kıs göremezsin konusunda katilmiyorum . aralik-ocak cok soguk oluyor ya.. bende kıs yok orda diyenlere aldanip incecik biriki kazak disinda hicbisey almamistim yanima kıslık.. ocakta döndügümde direk montumu koydum bavuluma :) mont-atki-eldiven gerektirecek kadar soguk olabiliyor bazen.. ( 2008 kısı kıbrısin son 10 yilinin en soguk kısıymıs.. oda bana denk geldi ) tabi bende kansızlık olmasinin üsümemde etkisi olabilir.. onu da eklemeliyim  ::)
dodgerdodger
Üye
Geç gördüm ama yazayım.

Genel anlamda kış yok,evet. Sadece Kasım/Aralık döneminde hava karardıktan sonra değişik bir soğuk geliyor,dolaşılmıyor dışarıda. Gündüz güneş yüzünü göstermişse uzun kollu birşey sizi idare edebiliyor.

Mesela bugün 26 Ekim,sabah 8-12 derslerinde nemden dolayı sınıfta toplu ölümler gerçekleşiyordu :P Şuanda saat 7 ve sıcaktan dolayı sadece don ile oturuyorum,evet.
Sky
Üye
26 Ekim gecesi disarida kalın kazakla oturup usuduk :) gece 2den sonra gökyüzünde bi şölen oldu onu izledim uykum gelene kadar :) sabah yaz gece kış tı yani :)
lapacı
Üye
Dün dolu yağdı.Pencereleri kıracak diye korktuk o derece yağdı.
Sky
Üye
aaaa saat kacta? burda ne yagmur vardi ne bisey.. ama sahil  tarafında 2 saniyede bir simsekler yildirimlar .. ama ses yoktu hic uzaktaydi yani..
lapacı
Üye
Dün öğle saati 13:30'da Kalkanlıda.
Sky
Üye
burda yoktu öyle bisey... karaoglanoglundaym ben girnede. kalkanli neresi?
discussioncontroller