"Oblivion Kitapları Türkçe" Yamamız hazır!
Coraspin
Üye
valla ben bir yere upload edemem de, ktunnel vasıtasıyla da mı giremiyorsun ?
TURGON
Üye
Domino
Üye

Ya şimdi indirimde diye Oblivion'ı indiriyorum steamden. Game of the year editionın Dlcli olanını. Türkçe olsun istiyorum kitaplar. Direk oyunu steam kurduktan sonra tam olarak ne yapmam gerekiyor acaba ?
Coraspin
Üye
Domino,

İlk sayfada verdiğim linkten ilgili dosyayı indir. İçinde yazıyor ne yapman gerektiği.
cemreserpal
Üye
Ondan sonra da bizim journal çevirimizi bekleyebilirsin. :P
platonick
Üye
platonick
Üye
Arkadaşlar bir sorum olacak.

Oblivion 1.2 patch yaptım. cd ile oynuyor. cd nin içinde 1.0.228 crack var onu yapsam patch calışır mı? Başka bi crack var mı yoksa?
ElladanElladan
Üye
Tamam arkadaşlar, ben hallettim. =)

Düz.: @platonick, özel mesaj kutuna bak.
boogieman
Üye
platonick dedi:

Arkadaşlar bir sorum olacak.

Oblivion 1.2 patch yaptım. cd ile oynuyor. cd nin içinde 1.0.228 crack var onu yapsam patch calışır mı? Başka bi crack var mı yoksa?

Bu konuda yardım etmemiz yasak ama bir tavsiye de bulunayım, git orjinalini al, TES IV: OBLIVION GOTY( SI ve KOTK'u içeren hali) bile 40 lira'ya inmiş durumda, yok ben KOTK ve SI'yı istemiyorum dersen sade hali de 30 lira ama SI o vereceğin  10 lira'ya fazlası ile değer, hele bir de yanında KOTK varken.
DevileanDevilean
Üye
Kutulu halini nereden satın alabilirim. Bir oblivion sever olarak KotK ve Shivering Isles paketli halini almak istiyorum ama hiç bir yerde o şekilde bulamadım.
discussioncontroller