Half Life 2 %100 Türkçe Altyazı[Sorun Düzeltildi!]
nty1907fb
Üye
Altyazı bugün gelen güncellemeden sonra çalışmıyor maalesef... tamamen ingilizce olmuş
acdervisacdervis
Mod

Sizi o zaman oyun/platform çevirmenin güçlüğüyle tanıştırayım: Her, en ufak bir güncellemeden bile sonra çeviri dosyalarını güncelleyip tekrar sunmanız gerekiyor.Eminim yakında dil dosyası güncellenecektir.

Cpt. Obvious
M.ArdA
Üye
Altyazılar da değişik sanırım. Tam emin değilim ama. :)
buzada_m
Üye
Konuyla ilgileniyorum arkadaşlar.
yurttaskaneyurttaskane
Üye
buzada_m dedi:

Konuyla ilgileniyorum arkadaşlar.

Teşekkürler... Dört gözle beklemedeyim.  o.o
M.ArdA
Üye
Achivement Rehberini bitireyim, yapabilirsen Türkçe Achivementları da oyuna koyabilir misin acaba ?
yurttaskaneyurttaskane
Üye
buzada_m var mı bir gelişme altyazıda?
buzada_m
Üye
Henüz bir çözüm bulamadık ancak, yabancı forumları da inceliyoruz. Şu an onlar da bir çözüm bulamamış.
kory
Üye
arkadaşlar cevapları burada bulamazsam nerede bulurum bilemem, bana yardımcı olun lütfen.
Yama bende bi işe yaramadı.!!!
64 bit 7 var. half life 2 de orange box tan yüklenmedir. diğer bazı oyunlar da L4D 1-2 gibi steam den downloud yapılarak yüklenmiştir.
denilen klasörlere az çok yabancı değilim.
...\Steam\SteamApps\[kullanici adi]\half-life 2\hl2\resource içine attım rar dan çıkanları,zaten orada üzerine yaz filan çıkmadı. orada farklı isimlerde notpad ler var onlarda da çeşitli fontlar font büyüklükleri var. ingilizce konuşma metinleri yok.
  steam deki tüm klasörlere baktım hl2 olabilecek tüm dosyalara da baktım. ama hl2_english.txt dosyaları yok.
bilen var mı bendeki hl2 alt yazılartı hangi cehennemdedir.
saygılar sevgiler teşekkürler....
chackal
Üye
Yama sadece sende değil güncellemeden sonra kimsede işe yaramıyor.
.gcf uzantılı yüksek boyutlu dosyaları görmüşsündür. Oyunla ilgili çoğu dosya bunların içindedir ve .gcf dosyaları üzerinde her hangi bir değişiklik yapma hakkına sahip değiliz ama bazı programlarla içindeki dosyalar kopyalanabiliyor. hl2_english.txt de .gcf dosyasının içindedir aslında ama biz \resource klasörüne türkçe yamayı attığımızda (güncellemeden önce) oyun bu dosyayı kullanıyordu yani üzerine yaz falan çıkmaması normal bir durum. Önceki sayfalara bakarsan güncelleme sonrası altyazının çalışmamasıyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsin. (umarım yanlış hatırlamıyorumdur :D)
discussioncontroller