The Old Republic'te George Lucas Eli
Misafir
Blight dedi:

Lucas'ında konumuz olduğu üzere Old Republic döneminden ne kadar haber olduğunu bilmiyorum ama pek bilgi sahibi olmadığını ve bir şey üretmediğinden yapımcılarla paralel bir görüşte olacağını düşünüyorum.

Umarım öyle olur.
TenaciousMidfielder
Üye
kişisel tahmin; george lucas son zamanlardaki batırıp tüy dikme geleneğini takriben devam ettirecek. yeni film söylentileri etrafta dolaşırken, "fan"ların milyonlarca hikayesi birikmişken, süpersonik isim hakları ve sözleşmeleriyle bioware 'i sıkıştıracak, akabinde hali hazırdaki yaratıcı güzelim senaryoları, düşünceleri yamultup kendi hazinesine malzeme yapacaktır. george lucas buradan çıkartacağı yeni hikayeleri de telif hakkısına alacak ve kazandığı trilyonlarla sonsuza dek yaşayacak... nihohaohaohoo
An Anonymous
Üye

kişisel tahmin; george lucas son zamanlardaki batırıp tüy dikme geleneğini takriben devam ettirecek. yeni film söylentileri etrafta dolaşırken, "fan"ların milyonlarca hikayesi birikmişken, süpersonik isim hakları ve sözleşmeleriyle bioware 'i sıkıştıracak, akabinde hali hazırdaki yaratıcı güzelim senaryoları, düşünceleri yamultup kendi hazinesine malzeme yapacaktır. george lucas buradan çıkartacağı yeni hikayeleri de telif hakkısına alacak ve kazandığı trilyonlarla sonsuza dek yaşayacak... nihohaohaohoo

Paranoyanın da bu kadarı ;D
TenaciousMidfielder
Üye
bir ihtimal ve her ihtimal kadar gerçekleşmesi mümkün kanaatimce :D
Williang
Üye
TanistliN dedi:

Uzun süredir trailer'ına takılıp kaldığımız The Old Republic hakkında belki de şimdiye kadar en çok üstünde konuşulması gereken gelişmelerden biri, George Lucas'ın oyun geliştirme sürecine resmen müdahil olması.

Hikayeyi bilmeyenler önce şurdan bir fikir sahibi olsunlar:
http://www.oyungezer.com.tr/haberler/the-old-republic%27e-george-lucas-dokundu!-200907111389/

Habere koyduğum resim ve haberin üslubu benim fikirlerimi az çok veriyor zaten. Ben böyle uzun süre sonra oyuncu aleminde ilk kez tek parça, tem yumruk olarak feci heyecan halinde beklenen bu oyun hakkındaki gelişmeye özellikle sıkı Star Wars takipçileri tarafından yorum bekliyorum. Nedir? Ne olacaktır? Bioware ve senaristleri nelerden ödün vermek durumunda kalacaktır? Casual bir KOTOR mu geliyor? Yoksa zaten öyle miydi?(hepsi az sonra..hehe..ne?)

Öncelikle haber için teşekkürler, bende sizler gibi koyu bir SW fanıyım ve 1 senedir oyunu takip etmekteyim.

BW'in eli olduğu sürece George Lucas naparsa yapsın bu oyunun senaryosunu ya da hiç bi seyini bozamaz. Düşünsenize BW Austin'de 12'den fazla yazar sadece bu oyun için almış. Her bir oynanabilir class'in senaryosu var ve hiçbiri atmasyon değil. Adamlar bi trailer yaptırdılar herhalde bütün SW üç boyutlu clone wars filmlerinden iyidir. Bunu yapanlarda blur studyosudur.

Geçenlerde oyununun kısa demosunu ign'de yayınladılar ve bence hersey güzel görünüyo. Grafik olarak biraz düşük olsada oyunun kalitesi iyi olsun ne bilim SWG'deki sorunlar olmasın gerisi kolay.

Community manager Sean Dahlberg geçen Cuma haberinde bu Cuma çok güzel haberler bizi bekliyor olacak hatta bununla lgili swtorturk.com'da yazım vardı burdan ulaşabilirsiniz.

Ekim 21'de swtor.com 1. yılını kutlamasaı adına kapalı beta belkide yayınlarlar.. Ne dersiniz?

An Anonymous
Üye
Kapalı beta için daha erken gibi, tüm sınıflar açıklanmadan beta olacağını hiç sanmam. Webcomic, timeline, yeni sınıf veya yeni bir sinematik ( ki betadan da çok isterim bunu :) ) geçiyor aklımdan anca. Sonuncusu en az olası olanı gerçi.
Williang
Üye

Kapalı beta için daha erken gibi, tüm sınıflar açıklanmadan beta olacağını hiç sanmam. Webcomic, timeline, yeni sınıf veya yeni bir sinematik ( ki betadan da çok isterim bunu :) ) geçiyor aklımdan anca. Sonuncusu en az olası olanı gerçi.

Belkide bu cuma kesin kapalı beta olcak! yeni söylenti
An Anonymous
Üye
Kapalı beta olursa da endişelenmeye başlayacağım oyun için, oyunun şu hali için de erken gibi beta için. Eklenmesi gereken çok şey var gibi ve onları eklemeden kapalı betaya girişmezler umarım, oyun videolardaki haliyle o kadar yıllık beklemeye değecek gibi değil.
gameovergameover
Üye
Şahsen Lucas'ın olaya el atması beni oldukça tedirgin etti. Neden mi? Force Unleashed, Staff of Kings, The Clone Wars gibi sebepler yüzünden. Tabi umarım bu sefer aynı hataları yapmaz...
discussioncontroller