LOTRO Grafikleri
SpiN13
Üye
Eğer çok sağlam bir sistemde full detay ve DX10 oynarsanız; Age of Conan'ın grafikleri şu an açık ara ile en kaliteli,detaylı,üst seviye grafikler, Lotro'dan grafik kalitesi olarak çok daha iyi. Fakat Lotro'nun grafik atmosferi de bambaşka, çok hoş, çok tatlı bir havası var.
DharkanDharkan
Üye

Biliyorum. Tıpkı çizgi film gibi vs. TF2 de öyle. Kimsenin TF2'ye ezik grafik dediği yok, Wow'a da. Grafik tarzı farklı evet bu doğru. Fakat buna rağmen, WoW'un grafikleri kendi türüne göre de eskidi ama değil mi?

Aksine wow'un grafikleri kendi türünde şu ana kadar bayağı gelişti.
Eaststreetz
Üye
Exp. Pack'lerle yapılan değişikler bence tatmin edici değil be hocam. Blizzard'ın artık yeni bir şeyler söylemesi lazım. :) Packler update'ler bir yere kadar, eski oyuncuların bir çoğu sıkıldı artık? Hitler bile görmek istemiyor WoW oynayanları! :D
Infrawhite
Üye
Var olan bir oyunun grafik motorunda radikal değişiklikler yapmanın zorluğunu da göz önünde bulundurdunca WoW şu an up-to-date grafiklerini en iyi koruyan oyunlardan birisi kesinlikle, en iyisi değilse. Motordan sonuna kadar yararlanıyor blizzard, zaten iyi dizayn edilmiş bir motor zamanında, hala da yeterince iyi. LotRO ile ise klasmanları çok farklı, kıyaslanamaz bile ikisi. WoW epic bir görüntü vermek için tasarlandı, LotRO realistik.
lotro_tr_31
Üye
Banada wow görüntüleri çizgi film gibi ve çoçuksu geliyor :)
Eaststreetz
Üye
Infra onu ben de biliyorum ve sana o konuda bir şey demiyorum zaten. Değişmesi zorsa World of Diablo çıksın da WoW da bitsin artık :] WoW oynayan 80 arkadaşlarımdan izlenimlerimi aktardım sadece...
discussioncontroller