Warhammer 40k The Mischief (Quest Log)
Lord Inquisitor
Üye
Arkadaşlar Hepiniz buraya bir kere Post Atacaksınız. Tamam mı?

Kalixis Post atacak başa: Kalixis'in Quest Log'u yazacak.
Anger Rabbit post atacak başa: Raven'ın Quest Log'u yazacak.
Talonmaster post atacak başa: Sero'nun Quest Log'u yazacak.
Corax post atacak başa: Lord Corvus Black'in Quest Log'u yazacak.
Bir de ben Post Atacağım: Lord Inquisitor William Blade'nin Quest Log'u yazacağım.

DAHA BAŞKA POST ATILMAYACAK!!!!

Yeni durumları, Yeni Questleri vs.... Quest Logunuza "DÜZENLE" Tuşuyla yazacaksınız.

Örnek:

xxxx'in Quest Logu:

Quest 1: Quest Adı
Part 1: Part Adı.
Açıklama: Kendi Cümlelerinizle Açıklama yazın.
Sonuç: Quest bittiğinde kendi cümllerinizle sonuç yazın.

Quest 2: Quest Adı
.
.
.
.

İşte bu şekilde, tamam mı arkadaşlar? Bakın lütfen bu düzeni bozmayın.
Lord Inquisitor
Üye
Lord Inquisitor William Blade Journal:

Quest 1: Sesora IV Keşfi

Part1: Kızıl Çöl'den Kurtulmak

Açıklama: "Kafir Colonel Locust'un peşinden geldiğim bu lanet gezegende ne tür bir şey var bilmiyorum. Kafirlerin dört bir yanımızda olduğunu biliyorum. Ne yapacağım konusunda kesin bir fikrim yok. Ancak, harekete geçmeliyim. C'Tan ruhunun ne yapacağını bilmiyorum. Ayrıca, Terra'da bıraktığım mesaj ne oldu? Bu lanet gezegenin yörüngesinde Adeptus Astartes'e ait telepatik sinyaller aldım ama ciddi bir güç gibi gözükmüyordu.
         Saatler sonra lanet olası çölün orta yerinde bir Ultramarine Captain'i peydah oldu. Her ne kadar ona güvenmemiş olsam da ona ihtiyacaım olabilirdi diye yanıma aldım ama çölün karanlığında uyumuşuz.
         Daha sonra ne oldu bilmiyorum ama kendime geldiğimde inanılmaz bir enerji vardı. Nereden geldiğini bilmiyorum ama bu enerji beni kendime getirdi. Yanımdaki Kalixis adındaki Marine'yi uyandırdıktan sonra Blood Angels'a ait bir drop pod dikkatimizi çekti. Yanına gittiğimiz de artık seki düşman Lord Corvus Black de bizimleydi."

PART I COMPLETED

Chapter I: Opposing Forces
Part I: Friend or Foe

Main Quest I: Neler Olduğunu Öğren

"Lanet olasıcası gezegende neler dönüyor anlamıyorum. Belki de Devastator'u yörünge dışına göndermek bir hataydı. Umarım Colonel Revver iletişim alanında kalmayı akıl edebilir. Bu sırada Colonel Locust kesinlikle güç topluyor olmalı. Necronlarla ilgili ilk sinyalleri de aldık. Kendimizi bulduğumuz tuhaf durum ise tamamen içler acısı. Daha ne kadar aciyip bir duruma düşeceğiz? Dahası Sesora IV'de Kaos etkisi de yok. Bu beni çok ama çok etkiledi. Tepesinde Eye of Terror parlayan bir gezegende Kaos yoksa büyük bela var demektir. Ayrıca mecburen aynı yola düştüğüm 'arkadaşlarım' da beni deli ediyorlar ama ağırlığımı korumalıym. Locust'u ele geçiren C'Tan ruhu gittikçe güçleniyor..."

"Tapınağın içinde ilginç nir mekanizma var ve bu kesinlikle bir tuzak. Ölen Xeno da cabası! Neyse ki, Limitless Fury'den Bazı Blood Angels bölükleri sağkalmış! Onlarla üslerine dönüyoruz. Söylediklerine göre bie Librarian da var! Eğer onunla görüşebilirsem, belki bu oyuna bir son verebilirim."

"Çölün orta yerinde çok ciddi bir psionik dalga dikkatimi çekti. O kafirlerden biri, sanırsam Sero adındaki Raptor bayıldı. Kafirlerin psilikleri hiç bitmiyor. Onunla Raven adındaki diğerini tutuklattım. Blood Angels üssüne varınca onları sorguya çekeceğim!"

"Kafirler! Bu lanet gezegende başka ne bekleyebilirdim ki? O İmparator'un en iyileri olarak övünen Ultramarine'yi de gördük! Chaos pislikleriye bir olup kaçtı! Bu, Blood Angels birlikleri de ne kadar güvenilir bilmiyorum ama başlarında bir Librarian var ve bu onları daha anlaşılır kılıyor. Bu gezegeni Exterminatus ile arındırmak lazım. Bu fikrimi bir an önce Librarian ile paylaşmalı ve Devastator'u çağırmalıyım."

"Devastator gelse bile bir işe yaramayacak. Ancak, yine de gelecek. Eye of Terror'a yakın tüm Adeptus Astartes gemileriyle birlikte. Sesora IV gezegenine kutsal sefer başlatılmış! Buna anlam veremiyorum. Bu lanet cehennemin Exterminatus ile yok edilmesi lazım! Blood Angels bu fikrime sıcak bakıyor, belki kurultayda bu fikrimi daha belirgin bir şekilde ifade edebilirim. Devastator geldikten sonra kendi yoluma gitmeye kararlıyım. Sefer beni ilgilendirmiyor. Locust benim davam."

"Savaş kurultayı oldukça iyi geçti. Genelde Adeptus Astartes hakkında iyi şeyler düşünmesem de buradaki Blood Angels birliği oldukça mantıklı ve itaatkar. Onların sağduyulu olmasında en büyük etken mutlaka Komutanları Librarian Rudolf Kaller olmalı. Kurultay sonucunda vardığımız nokta eğer Sefer Konseyine açıklamada bulunamazsam kendime ait bir Imperium üssü kurmak. Bu sayede operasyonları üsten yönetebilir ve daha bağımsız olabilirim. Yüce İmparator bizimle, kurultay bittiği vakit Devastator da gelmişti. Grey Knights üssünün Limitless Fury merkezli kurulmasını talep ettim. Çok kısa sürede Imperium üssü kurulacak. Bu şekilde daha özgür olacağım!"

MAIN QUEST I COMPLETED!  

Main Quest II: Birbirinizi tanıyın.

"Bu gezgende yalnız olmayacağımı biliyordum. Terra'da bıraktığım mesajın bir şekilde cevaplanacağını da biliyordum. Beni sevmeyebilirler ama ama söylediğim sözlerin doğru olduğunu da bilirler. Ancak Adeptus Astartes konusunda hayal kırıklığına uğradım. Civarda gezen Ultramarine Chapter'ına ait bir Captain önüme peydah oldu. Adının Kalixis olduğu dışında bir şey bilmiyorum. Daha sonra ise Inquisitorra Terra tarafından aranılan şu meşhur Lord Black! Bize anlatılandan çok farklı olduğunu kabul etmeliyim. Kocu bir makine yığını olarak eminim hayatı daha güzel geçiyordur.
Yanımızda ayrıca iki adet Nightlord klanından kafir var. Bu ikisinin bir şekilde birbirini tanıdığına ve hatta aynı amaçla hareket ettiğine eminim. Ayrıca bu ikili Lord Black ile Captain Kalixis'i de tanıyora benziyor ki diğerleri de onları tanıyor. İmparator adına yemin ederim ki, Locust ile işim bitince hepsini mahkeme salonunda göreceğim!
Sırada ne var peki? Eldar? T'au? Şimdilik 'arkadaşlarımı(!)' daha yakından tanımalıyım."

"Raven çok sessiz.... Kalixis bir Marine'ye hiç yakışmayan bir pasiflik gösteriyor. Sero ise aksi ve lanet! Sabrım taşıyor! Zaten bu Sero denilen Nightlord Raptor'u kesinlikle bir şeyler karıştırıyor. Raven denilen ise aşırı sessiz. İkisini de tutuklattım. Yakında onları yargılayacağım. Kalixis ise gittikçe daha da dikkat çeker oldu. Eğer İmparator'un emirlerine karşı gelirse sonu kafirlerden daha da hızlı olur."

"Kafir! Kalixis denilen Ultramarine sadece bir kafir! O Nightlord kafirleriyle birlik olarak kaçtı. İmparator'dan kaçamayacağını bilmiyor mu? Ama, sonu çok acı olacak! Sero denilen kafir bütün bu lanet oyunların arkasında! Onda ilginç bir şeyler var ancak bu önemli değil sonu ateşle yıkanmak olacak!"

"Artık kutsal sefer var. Sesora IV cehennem yeri olacak! Kafirlerin hepsi bulunup yok edilecek. Ancak, onları özellikle de Kalixis'i bulup, kendi ellerimle geberteceğim. Kafirler zaten kafirdi ama bir Marine'nin kafirliği affedilmez!"

MAIN QUEST II COMPLETED

Main Quest III: Tapınağı Araştır.

"Başımıza gelen tuhaf olaydan sonra uyandığımızda karşımızda yükselen yapı eminim hepimizi şaşırtmıştır. Beni ise pek az etkiledi. Kumların altından yeni çıkarılmışa benzeyen bir Necron abidesi.... Locust bunu yapmış olabilir mi? Her ne haltsa bilmiyorum ama içeriyi araştırmalıyım."

"Tapınağın içi bir muamma! Kadim bir mekanizmayla kilitli olan antre kapısını aşmamız gerekli aksi takdirde Locust'a ulaşamam! Bu beni deli ediyor!!!! Ama bir yolunu bulacağım! Serbest kalan Eldar psiliği ise ayrı bir konu! O Sero denilen kafir sabrımı taşırıyor. Ancak, yüce İmparator'un sadık Marine'leri o Xeno'yu katlettiler! Hah, Locust oyun oynuyor olabilir ama suyu ısınıyor. Bakalım bu marineler bize neler yapabilir."   

MAIN QUEST III COMPLETED!

Side Quest I: Necronlar Hakkında Bilgi Topla.

"Necronlar..... C'Tan ruhunu belki de fazlasıyla küçümsüyorum. Avatar formundayken daha bulunduğu gezgende Necron istilasına sebep oluyor. Bunu elini kolunu sallayarak Eye of Terror da nasıl yapabiliyor peki? Eski kitaplarda bununla ilgili bir şey yazmıyordu. Yüce İmparator bilir ki, Necronlar bu gezegende daha önce bilinmişlerdır. Böyle bir ihtimal olabilir mi? Eğer böyleyse o zaman sanırsam bu  neden Sesora IV'ün bir tür cehennem olduğunu açıklıyor. Ancak neler olduğunu bilmiyorum ve öğreneceğim."

"Anlaşılan daha önce gittiğimiz Necron Tapınağı bu gezegende daha evvelden var olan Necron varlığının bir uzantısı. Locust bunu biliyor olmalı ki bu gezegene geldi. Bu tapınaktan doğru yeraltı mezarlarına ulaşmıştır. Şu an Necron aktivitesi oldukça az ama Locust Avatarı serbest bıraktıkça bu gezegen Necronlarla kaynayacak. Şu ana kadar bu tapınaktan başka bir bulgu yok. Bu tapınak olayların çözüleceği yer olacağa benziyor. Devastator geldikten sonra o lanet tapınağı Locust'un başına yıkacağım!"

SIDE QUEST I COMPLETED

Side Quest II-A: Devastator Gemisine Yardım Sinyali Gönder

"Colonel Revver'a verdiğim emir bir hataydı. Neyle karşı karşıya olduğumu bilmeden Ona yörüngeden çıkmasını emrettim. Bir daha bu tür bir hatayı tekrar etmeyeceğim. Kişisel ihtiraslarıma yenilmemeliyim. Bu işi fazlasıyla kendi davam olarak gördüm ama anlaşılan yanılmışım. Imperium bu gezegeni ilk ve son defa temizlemeli. Bir şekilde Devastator'a ulaşmalıyım. Belki tapınakta bir gezgenlerarası verici bulabilirim."

"Limitless Fury enkazından bir üs oluşturulmuş! Blood Angels gerçekten de takdiri hakediyor. Belki üslerine varabilirsek, Devastator'a sinyal yollayabilirim. Bu şekilde gezegene Grey Knights gelebilir. Üsse ulaşmalıyız!"

"Üste çalışan bir transmiter var! Bu şekilde rahatlıkla Devastator'a ulaşabilirim. Daha sonra da bu kafir gezegeni ateşle yıkayabilirim. Ancak önce Librarian ile de bu konuda detaylı bir şekilde konuşmalıyım."

"Devastator'u çağırmama gerek kalmadı. Terra'dan gönderilen Kutsal Sefer çağrısını almışlardır ve çok yakında geleceklerdir. Belki de en önce onlar gelir. Colonel Revver ile belli bir plan oluşturmalı ve Locust'un işini bir an önce bitirmeliyim. Exterminatus şimdilik zor görünüyor ama Devastator gelince kendi başıma hareket edeceğim."

SİDE QUEST II-A COMPLETED!

PART I COMPLETED!

PART II: THE GREY KNIGHTS

MAIN QUEST I: Emperor's Children Hapihanesini Araştır.

"Nihayet artık Grey Knights bu lanet olası gezegene geldiler. Blood Angels ile beraber yakında bu gezegeni kafirlerden arındırabilirim. Ancak, merakımı cezbeden bir nokta var. O NightLords mensubu iki kafir eğer bu gezegendeyse mutlaka Sesora IV'de Chaos'a bağlı birlikler de olmalıdır. Nightlords olacağını sanmıyorum. Ama bir başka Chaos Marine birliği olabilir. En kısa zamanda araştırmalıyım."

MAIN QUEST II: Necron Lordu Avarax'ı bul.

"Locust Necronları tekrardan dirilttiğine göre başlarına da bir komutan atamış olmalı. Necronların o korkulan Lordlrı başlarında olamdan pek bir işe yaramıyorlar. Eğer bunalardan birini bile ele geçirebilirsem o sefil makinadan Locust'un yerini öğrenebilirim. Ancak bu Necron Lordları nerde olabilir ki? Bir an önce gezegen yüzeyinde tarama yapılmalı. Zaten kısa süre sonra etrafta Necron Monolithleri görürüz..."

MAIN QUEST III: Alaitoc Webway Gate'yi araştır.

"Tapınakta ölen o Eldar kafama takılıyor. Pek de normal biri değildi. Xeno! Ama o Xeno'da farklı bir şeyler vardı. Zırhının renginden Alaitoc denilen yapay dünyadan geldiği anlaşılıyor ama Alaitoc'un bu melanet gezegenle ne ilgisi olabilir ki? Kafam gerçekten çok karışıyor. Eldarlar sadece adica oyunlarla zafer kazanır.... Sero denilen kafirin o Eldar ile olan ilişkisi de ayrı bir merak konusu... Bildiğim bir şey varsa Necronların olduğu yere Eldarların da geleceğidir ve eğer Eldarlar gelecekse bir yerlerde Webway Gate denilen kapılardan vardır. Eğer bu doğruysa bu kapıları bulmalıyım."

SIDE QUEST III: Necron Tapınğındaki Kapıyı Aç

"Locust o lnet tapınakta gizleniyor ve her ne halt yapıyorsa orada ypıyor. O kapıyı bir şekilde açmalıyım. Bir an önce Adeptus Astartes gelse de Grey Knights olarak harekete geçsek..."
Kalixis
Üye
Ultramarine 4th Company Captain Kalixis Esalis's Journal:
                            PROLOGUE

Quest:1 Sesora IV araştırması

Part 1:Kızıl Çöl'den Kurtulmak

Savaştan sonra bir chaos büyücüsü bir şekilde iğrenç büyülerini kullanarak beni Cehennemin köşesine attı.Orada bir Inquisitor'la karşılaştım ancak beni düşürmek dışında pek bir iş yapmıyor gibiydi.Onla birlikte yol aldım.Sonra nolduysa uyudum ancak Inquisitor manyağı beni dürttü yürüdük birden manyak bir dreadnought peydahlandı çöle.Ancak ikisi birbirlerine eski düşmanım gibi hitap ediyorlardı sanırsam ikisinden biri kafir...

Part 2:Düşen Blood Angels birliklerini kurtar

Bir grup blood Angels'la karşılaştım ve onlarla iblislere karşı savaşırken bir anda tüm iblisler geldikleri yere döndüler ve şu an Raven'e Corvus'dan kurtarmaya çalışıyorum.Raven'i kurtarabileceğimi düşünmüştüm ancak patlama gerçekleşti blood angels marine'leri öldü chaos yok,sm yok,sadece iğrenç makineler var elbette bir de C'tan işler gittikçe kötüleşiyor büyük bir patlama oldu uyandığımda etraf harap olmuştu eye of terror gözüküyordu ancak önümüzde de devasa bir yapı vardı ölüm hatta belkide ölümsüzlük bizi bekliyor...Sonuç:Hepsi Ölü...
-------------------------Chapter I--------------------------------------

-----------------------Opposing Forces----------------------------------

----------------------Part I: Friend or Foe----------------------------

Main Quest 1: Neler olduğunu öğren.
Neler olduğunu bilmiyorum bir anda ne var ne yok yıkıldı ve yok oldu kimse etrafta değil yoksa gerçekten cehenneme mi geldik?Eye of Terror sayesinde sürekli chaos fısıltılarıyla uğraşıyorum ve gerçekten chaos'u bana cazip göstermey başarıyorlar bazen ancak son zamanlarda neredeyse fısıltıları duymamaya başladım bu işin sonu umarım ölüm olmaz...
Main Quest 2: Birbirinizi tanıyın.
Yanımda hepside birbirinden iblis tipler var Nightlords,Engizisyon...Onlardan birinin kurtulması bile beni sonsuz lanete mahkum eder bu gezegenden kurtulmadan önce onları harcayacağım...Ancak önce düşmanlarımı tanımalıyım zaten bazılarını biliyorum ancak şimdi onları tamamen tanıyacağım ve doğru anı bekleyeceğim...
Main Quest 3: Tapınağı araştır.
Bir de Tapınak çıktı ortaya c'tanı yenmemiz imkansız değilmiş gibi bir de sayısız necron'la dalaşacağız İmparator adına o yapının yıkılışını izleyeceğim...

Side Quest 1: Necronlar hakkında bilgi topla.
Bu eski makinelere karşı savaşacaksak zayıf yönlerini bulmalıyız yoksa teker teker avlanırız...

Side Quest 2-c: Limitless Fury'e ne olduğunu öğren. (Sadece Adeptus Astartes için)
Eğer bu gemi yok edildiyse ya da gezegende bir yerlere çakıldıysa eminimki gemiye ne olduğunu bulmalıyız

Side Quest 3:Death awaits us!
Tapınağa girdikten sonra bir eldar peydah oldu sonra da kaçtı peşinden giderken bir grup blood angels assault marine'leri tarafından parçalandı üsse doğru giderken çeşitli psişik büyüler vb. şeyler meydana geldi ben fazla bir şey hissetmedim ancak Inquisitor tökezledi
sero yere düştü sonra ne olduysa Inquisitor delirdi ve chaos'cuları astırmaya karar verdi ancak onları kurtarmalıydım yoksa Necronlara karşı direnemezdik iyi mi yoksa kötü mü yaptım bilmiyorum ancak görünüşe bakılırsa bu işin sonunda çok kan dökülecek...
Bölüm 3-a:Hapishaneye kır gezintisi:
Emperor's Children'in kurduğu bir hapishane'ye gidiyoruz şimdi neden bilmiyorum ancak bir şey beni oraya çekiyor belki bir amacımın olmamasındandır ancak orada neler olacağını tahmin etmek zor değil umarım bu işin sonu iyi olur(en azından benim için)Sonuç:Kafirler yakalandı

----------------------PART II: The Grey Knights!-------------------------

Main Quest I: Emperor's Children Hapishanesini araştır.[Hepiniz]
Hapishaneye gidiyorduk ancak içimde bir korku vardı çünkü oradaki chaos marine'ler Slaanesh'in uşakları ve bizi yakalarlarsa iğrenç emellerine alet etmekten bir an çekinmezler...Sonuç:Başarılı oldu

Main Quest II: Necron Lordu Avarax'ı bulun.[Hepiniz]
Necron lord'un bulmamız lazım neler olduğunu anlamamız lazım bu gezegende...
Sonuç:Lord Avarax gözükmedi.

Main Quest III: Alaitoc Webway Gate'ye ulaş.[Hepiniz]
o webway önemli çünkü eldarlar bize necronlara karşı yardım edebilirler ve necronların yardımıyla onları yenebiliriz bu savaştan sağ çıkabilirim...Sonuç:Başarıldı xenolar yakalandı ancak tau saldırısının kaosundan faydalanarak kaçtılar.

Side Quest II: Ultramarine Chapter'ına mesaj at.[Kalixis]
Chapter'ımla bağlantıya geçmeliyim bunu yapmak için ya Emperor's Children hapishanesine ya da blood angels üssüne gitmem lazım ki onlara bu engizisyoncunun deli olduğunu ve bir şekilde ondan kurtulmamız gerektiğini söyleyeyim.Sonuç:Başarılı oldu
Side Quest III: Necron Tapınağındaki kapıyı açın. [Hepiniz]
Resmin son parçası da bu kapıyı açmakla tamamlanacak o yüzden kapının ardında ne varsa ona karşı hazırlıklı olmalıyım...Sonuç:daha bir gelişme yok...
Hapishaneden kaçış:
bu hapishaneden kurtulmalıyım ne yaparsam yapayım işler düzelmiyor ve kötüye gidiyor ancak yine de buradan kurtulacağım ya da bir kafir olarak öleceğim...Sonuç:Başarılı olundu ancak kötü bir durumdayım...
anger rabbit
Üye
Night Lord Captain Raven's Journal:

Quest 1: Search the Imperial activity on Sesora IV

Part 1: Find the Khorne Temple

Seroyla birlikte Kara Kütüphaneciyi kurtarmak için Sesora IVe indik. Ama yolda ayrı düştük. Sero bölgedeki Chaos üssünde kapana kısıldı. Onu kurtarmak için kanlı 13ten Marcusu gönderdim. Ama geri gelen olmadı.
talonmaster
Üye
captain havok's journal

quest 1:sesora IV araştırması

part 1:kan tapınağını bul

bir geminin peşinde bu uğurtsuz gezegene geldik.fırtınayla birlikte raven ve kanlı 13'ten ayrılmışım.uyandığımda çıplaktım.etrafa bakınırken marcus'u gördüm bana raven'in beni bulması için kendisini gönderdiğini söyledi tabi bir noise marine kafasını patlatmadan önce bu metalci manyaklardan ve üslerinden kurtulmalıyım

part 2:raven'i bulmak
şimdi dışardayım ama bu gördüklerimle kalmam gerçek bir mucize.necronlar?burda mı?galiba rüyam doğru çıkıyor ki bu gerçekten hoş olmayan birşey.o delikten canımla kaçtığıma seviniyorum fakat kalixis'i ve yanında bir engizisyoncuyla blood angel dreadnought'u gördümburda ne işleri var.ama bu benim sorunum değil.asıl önemli olan raven nerde ?ve neden hala kulaklarım çınlıyor?keşke o marine'i o kadar çabuk öldürmeseydim(tamamlandı)

yan görev:jetpack yedeği
neden bilmiyorum ama jetpackim havada patladı.kalktığımda en son hatırladığım şey kafa üstü düştüğümdü.ama o hurda biraz daha sırtyımda kalsaydı ızgara raptor olmam işten bile değildi.ayrıyeten parlak birşey bana doğru geliyor.hem de büyük bir hızda

şans eseri cephanelik diye girdiğim odalardan birinde bir jetpack buldum hoş durumu pek iç açıcı değildi ama çok eski bir modeldi.artı yakıtı yoktu.ve rengi iğrenç.yani gece lacivertinin üstüne pembe giymek pek hoş bir moda seçimi olmuyor(completed)

chapter 1:karşı güçler

part 1:dost mu düşman mı

quest 1:ne olduğunu öğren
neden bilinmez ama hepimiz kendimizi yerde bulduk.gözümüzün önünde marineler önce yeşil yeşil parlamaya sonra da parçalanmaya başladı.ve tabi necronlar.çok merak ediyordum sıra bana da gelecek mi diye ama kısmet..umarım nightbringer veya başka bir c'tan avatarıyla karşılaşmam ama öncelikle bütün bu olan biten dolapları öğrenmem lazım

biz yerde debelenirken ve ya bunun için çablarken önümüzde bi tapınak yükselmişti.içerisini araştırırken dev bir kapı ve altı yedi tane de kapsüller vardı.bi tansini açmaya çalıştım;ve başardımda açılan kapsülden bir eldar çıktı.fakat konuşma gibi bir adeti yok.bana doğru düzgün bakmadan geçti gitti.tabi bir iki dakika sonra olmadık bir yerden peyda olan kan meleklerince kıyma edilene kadar.ölümüyle birlikte bütün cevaplar da gitti.

kan meleklerinin kurdukları üsse giderken bir anda o sesi duymamla yere yığıldım uyandığımda engizisyoncunun bana saldırdığını biliyorum.herif'e lan nooluyo diye sormama fırsat olmadan"seni ascam kescem tutuklayın lavuğu"moduna girdi.onlarla hiç hakimcilik oynayamazdım.arkamı dönerek kaçtım(korkaklık biraz var ama tam neden bu değil).birşeyler olduğunu biliyordum.ve çözücem de ama hal sormaktan geri duramıyorum
neden bu görevi kabul ettim ki.(tamamlandı)

quest 2:birbirinizi tanıyın
imparatorluk tarafında arkadaş bulmak oldukça komedi bi fikir ama katlanmak zorundayım özellikle de engizisyoncuya kalixis'i ve black'i zaten yaptığım savaşlardan ötürü tanıyorum özellikle kalixis'i ama chaplain ve engizisyoncu için aynık şeyi söyleyemem

demin tanıyorum demiştim ama yanılmışım.raven^her nedense bu gezegene geldiğimizden beri çok sessiz.dilini yutmuş halini de görmüştüm.ve o ara keşke dilini yutsaymış diyordum.şimdi ise dualarım kabul oldu ama neyin sonunda bu sessizliği hoşuma gitmiyor.kalixis'e gelince o kadar savaşmamıza rağmen gerek yanyana gerek karşı karşıya ona güveniyordum.ve hala da öyle özellikle de yargılanma pahasına olsa bile engizisyoncunun elinde ravenle birlikte kaçıp bana katılmıştı.ama yol boyunca mızmızlık edicek gibi geliyor bana.o engizisyoncuya gelinceee....

herif A ötesi bir zırdeli.herkese sen kafirsin öölesin böölesin.işin kötü yanı herkes onun peşinden koşturuyor olanı biteni bilsin bilmesin.karşılaştığımızdan beri kafir hain diyip kafamı ütülüyor.ulan yaşadıklarımız bilmiyorki esasında kimin kime ihanet ettiğine öğrense ne yapar acaba.hadi curze neyse peki ya magnus,lorgar,mortairon,ama bunları o yobaza anlatmaya kalkmak boşa olur.(tamamlandı)

quest 3:tapınağı araştır
bu gezegende her ne oluyorsa bu tapınakta ortaya çıkacak gibime geliyor.bir şeyler yanlış necronlar eye of terror'un göbeğinde cirit atıyor hemde bu kadar serbest bir biçimde.sanki hasata tekrar hazırlanıyor gibiler.engellemek üç imparator iki de kaos savaşçısına düştü.
dünyanın kaderini değiştirmek ..heh tabi önce birbirimiz öldürmezsek..

tapınağa girdiğimde gördüğüm şeyler pekte iç açıcı değildi.karanlık,her tarafta o garip c'tan işaretlerinin parıldadığı,bir yer giriş kapısının hemen karşısında dev bir kapı daha var ve baya sağlama benziyor.eminim asıl bomba da o kapının ardında.ve karşılıklı dizilmiş bu altı kapsülün bu kapıyla bir bağı var.(tamamlandı)

side quest:sıfır kaos etkisi
her ne kadar kaos tanrılarına tapmasam da eye of terror civarında dolaşırken ben ve lejyonumun diğer üyeleri bile deliliğin eşiğine gelşiyor ama bu sefer iş değişik eye of terror gökte yanar döner dururken gezegende kaos etkisinden bahsetmek mümkün bile değil.
side quest 2: necron varlığını araştır.

o uğursuz böceğin üstündeki işareti gördüğümden beri necronların burda olduğunu biliyorum.tabi beni hasat etmek için uğraşlarını da mağra içindeki po uçuşu ve yeşil yeişl bir şeylerin yanından geçmesini görmek o kadar da unutulur değil hani ama burada ne işleri var o konuyu bilmiyorum

side quest:ataların sesi
eldarın söyledikleri aklımdan çıkmıyor.gerek rüyamla gerekse avatara dönüşmüş gri şövalye ile ilgili.hem engizisyoncunun üstüme marineleri salmasıyla birlikte bu olasılığı kontrol etmekten başka çarem yok

side quest:hapis ziyareti
eldar ilk defa bana yapmam gerekenlerle ilgili birşey söyledi.kaçtığım o sadist dolu hapishanede locust'u alt etmemizle ilgili birşey.dediğine göre ordaki yıkıntı webway'i yeterince kurcalarsam belki o zaman eldarları yardıma çağrabilim umarım alaitoc'tan gelir o vaadedilen yardım.hiç olmadı.hem cephane hemde yeni bir jetpack bulabilirim orda

PART II:Gri şövalyeler

main quest 1:hapishaneyi araştır
hapishane konusunda çıktığım yerler dışında hiçbirşey bilmiyorum.tipik bir imparatorluk hapishanesini andırıyor.ne var ne yok.dağın içinde.
umarım webway gate de öyle

hapise girmemle kendimizi savaşın orta yerinde bulduk.demin yarısı yıkık olan bina necronların sayesinde nerdeysae tamamıyle yıkık telsizler gitmiş.ve cephane odasına giden bütün koridorlar kesilmişe benziyor.

hadi necron ve kaos neyse ama tauların burda ne işi var? üstüne üstlük teslim ol çağrısı bile yapmadılar.bu hiç hoşuma gitmedi.tabi savaş sonrası halimde öyle.ayakta zor duruyordum. hapishaneini içindeki koridordan aşağıya indiğimde bir başka weebway buldum akabinde alweni de.onu nedense özlemeye başlamıştım.bizi esir aldığını söyledi kabul ettik.zaten pek karşı koycak durumumuz yoktu.ama kim söyleyebilirdi ki yarım saat sonras hepimiz bir hücre içinde sıkıntı ve belirsizlik yüzünden birbirimizin gırtalğına yapışıyo olacağımızı eminim alwen bile bunu tahmin etmiyordu.ve bende bir gri şövalyeye üstümde zırh olmadan raptor jump yapacağımıda tahmin edemezdim her ne kadar bir işe yaramasa da.(completed)

Main Quest 2:necron lordunu bul
içine şans eseri girdiğim mağranın esasında bir necron mezarı olduğunu öğrenmemle birlikte kaçmam bir oldu.zaten mağranın ağzına yakındım.ama nemi kalmamış.çünkü necronlar taze et aramak için mezarlarından çıkıyorlar.eminim baş iskeleti öldürürsem necronların saldırı kabiliyetini azaltabilir hatta mezarlarına uyumaları için çekilmeye zorlayabilirim

necronu buldum ama iskeletor saldırmam için fazla güçlü gözüküyor.bulaşmaya niyetim yok en azında karmaşa ortasında ve yanındaki immortallar dahilinde

Main Quest 3:alaitoc webway'i bul
hayalet eldar bana burda eski bir webway olduğunu söyledi.iyi haber webway alaitoc'a ait.kötü haber enkazdan başka birşey değil.ama önemli sorun hapishanenin neresinde.

içerde odaların birinde en sonunda webwayi buldum ama bu şey resmen bir FUBAR yani o cadının hayaletinin söylediğininde ötesinde belki yandaki konsollarda bişiler yazıyordur
(completed)

Side Quest:webway'den sinyal yolla
dediğine göre webway yıkıntı olmasına rağmen hala craftworld'le iletişim kuracak durumda.eğer kurecalarsam yardım çağırabilirim.

nerdeyse yarım saattir kalixisle birlikte kurcalıyoruz ama şimdiye kadar birşey olmadı.umarım bu noktadan sonra olur çünkü duyduğum sesler bir kanarya ötüşünden çok bi mazoşistin attığı çığlıklara benzyior. yoo tamamiyle mazoşist çığlıkları bunlar
kim derdiki uğursuz bir immortalın önümde iki parça olacağını ve bunu yapan bir ledarın ta kendisiydi.anlaşılan başarılı olmuştum. şimdi ise o kaçıp giden şirinmarineyi bulmam lazım.
(completed)

PART:III
                       KUTSAL OLMAYAN SEFER

görev 1:KİMSEYİ ARKADA BIRAKMA(KAOS GRUBU)
Alwen bizi kurtarmak için kendini feda etti.ama son anda marineler onu yakalamış olmalı.umarım ölmemiştir ama iki şekilde de onu arkada bırakmaya niyetim yok.en azından eskisinden daha kalabalığız.ve her birimiz bir alanda uzmanlaşmış marineleriz.keşke raptorlarım burda olsaydı.
hazır içerdeyken o zırdeli engizisyoncuyla ufak bir konuşma yapsam iyi olacak.

alween bir şekilde kendini kurtarmış.tabi onu artık böyle çağırabilirsem.bu karşımdaki pis cadı aklıma girerek beni kendi amaçlarına kullanmak için eski arkadaşımın görüntüsünü çalıp karşıma öyle çıkmış ve bir bakıma da başarılı oldu. ne diyebilirim ki onu takip etmekten başka çaremiz kalmadı.ona hayatımı kurtardığı için borçluyum ama bu borcu gene bana hayatımla ödeteceğe benziyor(tamamlandı)

GÖREV 2:lord avarax'ı yoket

pekala o iskeletordan sonsuza kadar kaçamıyacaz öleceksek bile savaşıp ölmek daha mantıklı.artı onu yokedebilirsek belki necronları durdurabiliriz

GÖREV 3:dark eldar portalını açılmasını engelle

burası yeterince panayıra döndü.görmek isteyeceğim sen son şey adsubrael vect ve onun sadist ordusu.eminim onları buraya getirecek bir webway buralarda umarım o kapıdan eldarlarla birlikte jagatai khan veya leman russ fırlamaz

dark eldar portalını açmayı engellemek?heh burası zaten onların eviymiş.alween yani sevelenadan bunu öğrendik.tabi kendisinin de bir dark eldar olduğunu.fakat bir şekilde burda kısılı kalmışlar.(başarısız oldu)

Gabriel Archangel
Üye
Raven Guard 8th Company Captain Gabriel Archangel's Journal:

Chapter II

Part I - Unholy Crusade

Personal Primary Objective: Lord Inquisitor William Blade'e ulaş.
Görevi Veren: Ordo Hereticus Lord Inquisitor Malthus

Uzay Savaşı başlar başlamaz acil kodu ile fırlatıldık, ama geminin aldığı hasar yüzünden istenilen noktadan sapmış olarak yine savaş alanının gerisine ama oldukça yakınına düştük. Benimle birlikte Apothecary Çavuş Jack Holster, Marine Heavy Bolter Arthur Maxim ve iki Scout Sniper William Jade ile Philip Summers'dan oluşan ekibim ile görevimizi gerçekleştirmek için harekete geçtik ancak cephede birkaç ve Tau ve Chaos subayı ile çarpışan bir Ultramarine Lordu'nu kurtarmak için çarpışmaya dahil olduk.

---

Personal Optional Objective: Ultramarine Lordu'na Tau ve Chaos'a karşı yardım et.
Görevi Veren: Anlık Opsiyonel Görev

Ultramarine Lordu'nu kurtarmak için saldırdık ve Sniperlar aracılığı ile Tauları hızla hakladık ve biri ağır yaralı olan Chaos Günahkârları bana teslim oldular. Söyledikleri sözler ilgimi çekti ve bununla birlikte bir Ultramarine Lordu'nun bu düşmanlara karşı bu hale gelmesi gerçekten garip, sanırım pis bir işin içine girdim.

Lord'un güvene alınması ve Günahkârların tutuklanmalarının ardından hızla yardım çağrısında bulundum ve Imperial Fist hızla buna cevap verdi ancak, bize chaos'tan daha tehlikeli bir düşman gözüyle baktılar. Onları suçlayamam, bir Raven Guard elli Iron Fist'e bedel sonuçta.

Karşılaştığımız düşmanca hareketler sonunda kısa süreli tutuklu kaldık ve bir Ultramarine Librarian'ın müdahalesi sonunda temiz olduğumuz kanıtlandı ve serbest bırakıldık. Ultramarine Lordu hızla tedavi için önden başka bir Rhino ile ayrıldı ve bizde Imperial Fist Rhino'su ile ayrıldık. Librarian ve yanındakiler ise araştırma için geride kaldılar.

Kişisel Opsiyonel Görev Tamamlandı.

---

Imperial Fist Üssüne ulaştıktan ve Günahkârları hapishaneye yerleştirdikten sonra, kardeş Teğmen eşliğinde ve yanımda Çavuş Holster olduğu halde Imperial Fist High Lord Goldfist'in, Blood Angels'a bağlı bir Librarian'ın ve ulaşmam gereken kişi olan Lors Inquisitor William Blade'in karşısına çıktım...

Kişisel Birincil Görev Tamamlandı...
oyunsever94
Üye
Ordo Malleusun Gri Şovalyesi Lorum Verminardın Günlüğü

1.GÜN
İLK GÖREVİM=Albay Revvera katıl   
Engizisyon üssüne vardım ve Lord Blade nin beni çağırmasıyla onun odasına dogru yola koyuldum.(Lanet olsun zaten böle bir yere bırak imperuim üssü demeyi üs bile diyemesssin.)Lord Blade ile yaptıgım konusmadan sonra bu görevimin ilk ve son şansım oldugun ögrendim.Albay Revverla birlikte Albay Gabrieli vede Raven Guards chapterini incelemeliyim. Albay Revverı buldugumdaysa lanet olası Lord Flickin bogazını kesmek üzereydi.Son anda onları ayırmak için lord Blade e psionik bir mesaj göndermek zorunda kaldım.Ama Gabrielin tepkisi işimi zorlaştırdı.Yapıcagım şeyin sonuçlarını kabullenerek yapmam gerekeni yapmaya çalıştım ama buzdağının arka kısmı daha farklıymış son anda emir değişikliğiyle Albay Revverla birlikte saf tuttum.Ve imperium bölündü lanet olsun hani engizisyonun imperiumu bi arada tutması lazımdı.
discussioncontroller