Mesaj Silme Fonksiyonu
Eaststreetz
Üye
Mesaj silme fonksiyonu iptal mi oldu? Yoksa bir süreline çevrimdışı mı? :stab:
Misafir
"Sen Oyungezer Forumu Kullanıcısısın, mesaj atmadan önce iyi düşün" deme amacıyla kaldırılmış olabilir =P
Misafir
/carebulance

Yanlış bir ileti atarsanız düzenlersiniz *yanlış  oldu* gibi kısa bir açıklama yazarsınız olur biter.
manager80manager80
Üye
Demekki mesajlarımızı silmeye gerek bırakmayacak şekilde hazırlamalıyız ::)  Adminler inceden böyle bir mesaj yolluyor olabilirler bilinç altımıza, yada gecenin bir körü uykum da gelmiş olabilir ^^
Secret_Assassin
Üye
Mesajı gönderdikten bir kaç saniye sonra mesajı silemiyoruz.Bir kaç saniye dediğim ya 1 dakika ya da 90 saniyedir (bence 90 saniye).Şu an temelli gözüküyor.
Sislerin_Vampiri
Üye
Bugün bir ara bende "Alıntı" ve "Düzenle" tuşları çalışmıyordu baktım düzelmiş şimdi.
Eaststreetz
Üye
Şaka maka umarım geri gelir :P
Misafir
Eheh 3-4 gece önceki atış serbest 1000.sayfa 1. mesaj namı diğer 10000.mesajı atan olmak için millet eski mesajlarını silmeye başladığından kaldırdılar düğmeyi ;D
DharkanDharkan
Üye
Bende bi yarım saat önce pm atıp sormuştum. Evet kalktı. Boşverin iyi oldu böyle.
Eaststreetz
Üye
Dharkan dedi:

Bende bi yarım saat önce pm atıp sormuştum. Evet kalktı. Boşverin iyi oldu böyle.

Nokta'yı koyan mesaj oldu.

Haydi hayırlı olsun.
Secret_Assassin
Üye
Bence de iyi oldu.

En sevdiğim fonksiyondu ya.

Sen mesajlarını siliyor muydun ya?Niye siliyorsun ki, ben seviyorum senin mesajlarını okumayı.
discussioncontroller