Mesaj Silme Fonksiyonu
FLC
Üye
Gerekliydi yahu. Geri gelsin istiyorum =).
DharkanDharkan
Üye
Ya son zamanlarda yapılan bazı şeylerden ve oluşan kaotik karmaşalardan sonra kaldırmasını garipsemedim zaten, ondan iyi oldu dedim. :)
Misafir
FLC dedi:

Gerekliydi yahu. Geri gelsin istiyorum =).

aynen ben de.. hadi imza topliyalim diycem ama o da yok bu forumda :) zaten olmasin o..
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
"Sil" butonu gerekli bence ayar yiyeceğimi anladığım anda yazdığımı silebilmek isterim ;D
Blight
Üye
Sil butonu forumlarda gerekli bir butondur. Niye kalktı anlam verebilmiş değilim. 
YojimboYojimbo
Mod
Evet iyi olmamış. Bazen "düzenle" butonu çalışmayabiliyor. "Sil" butonu da olmazsa o mesajı silerek daha düzenli bir mesaj yazma gibi bir durumumuz da olmayacak.
Misafir

Atış Serbest'te 10000. mesajı atmış gözükmek için gerideki sayfalardan mesaj silen arkadaşlara buradan selam xD
Misafir
bir konudaki bir olay icin mi kaldirdiniz yani?.. sil butonunu gerektigi gibi kullanan kullanicilarin sucu ne?..
Misafir

Sadece o arkadaşlara bir gönderme yaptım, infiale gelmeyelim hemen (:
Misafir
bastan neden kaldirildigini(olayin dogrusunu) soyleseniz hicbirseye gelmeye sebep kalmaz zaten.. birsey hakkinda aciklama yapmaniz icin bilmemkac sayfa `neden kaldirildi?` tarzinda mesaj atilmasi mi gerekiyor?.. ama tabi sorgulamak bize dusmez, zorundaliginiz da yok zaten..
discussioncontroller