Mesaj Silme Fonksiyonu
Neldock
Üye
Peki geri gelecek mi butonumuz ey sevgili moderatör? :)
falanca17
Üye
TanistliN dedi:

Atış Serbest'te 10000. mesajı atmış gözükmek için gerideki sayfalardan mesaj silen arkadaşlara buradan selam xD

:byebye: selam abi naber?

O olay baya acayipti, siz olaya el atana kadar 50'den fazla mesaj silindi. Ki onlarda hep son mesajlardı. Bu olay üstüne mesaj sili kaldırmanız çok acayip. Yılda bir defa olursa olur böyle bir olay. Pire için yorgan yakmak gibi bir şey oldu.
sayi50
Üye
Ben hala pire için forumu yakmadıklarına şükrediyorum :D
Ya forumu kitleselerdi...(öeh) :P
falanca17
Üye
sayi50 dedi:

Bütün adminler gecenin 2'sinde online durumdaydı. 1000 sayfa mesajını ilk atmak için baya uğraştılar ama isyan çıkardık :D Kendi aralarında bile kavga ettiler bu yüzden :P
sayi50
Üye
Dur gerisi dedikoduya kaçıyor biz Atış Serbest'e geçelim..
Ama cidden 999. sayfada başlığı kitlemek.. :D iyi numara :D
isoticisotic
Üye
sayi50 dedi:

Onu da yaptılar zamanında =) Ama pire için değil ta bi koca bi çekirge sürüsüne karşıydı
sayi50
Üye
Çekirge sürüsüne lafım yok :D
Ama bir Pire için Nuclear-Warfare de olmazki yaf :D
Edit: oyh az daha fail ucu ucuna edit :d
Misafir

Pire için yorgan yakıldığı falan yok arkadaşlar, yönetim forumun gidişatı üzerine zaman zaman değişikliklere gidebilir bundan daha doğal birşey yok. "X şunu yaptı, Y bunu dedi, biz de bu yüzden şu değişikliğe gittik" gibi bir tavır sandığınız gibi şeffaflık değil, yönetimi ilgilendirilen bazı konualarda boş boğazlıktır. Forumda çok kullanılan bir tuş olduğunu, buna göre çok ihtiyacını hissettiğinizi ben de takip edebiliyorum, siz forumda dikkatli olduğunuz sürece bu alışkanlıktan biraz olsun kopacağınıza inanıyorum. Bu konu sonuca bağlanana, gerekli değişiklikler yapılana kadar ihtiyacınız olduğunda şahsen bana Özel mesaj atabilirsiniz, üşenmem gerekeni yaparım. Asi kimliğinin karizmasına kapılıp düşünmeden yazacağınıza iki dakika oturup niyet okumadan moderasyonun işlevini, moderasyon üstüne çalışan insanları düşünürseniz dediğiniz gibi küçük bir değişiklik üstüne 3 sayfa soru sorulmasına gerek kalmayacağını görürsünüz. İyi forumlar.
sayi50
Üye
Sağol sanada iyi forumlar.. :D

Cidden sil tuşunun gitmesi ile "Damn you OGZ!" esprisi kullanılabilir hale geldi..
Benim bir yerlerde öyle bir postum olacaktı.. yok yok ayı postu değil...(ııyyyyy)
Misafir
ana! sil tusu geri gelmis..

-nerlerdeydin lan kerata.. suzulmussun biraz.. :p
discussioncontroller