Oyungezer Offline
plaion
Üye
Oyungezer sitesine girerken yada foruma girmiş bir sayfadan öteki sayfaya geçerken günde en az 2-3 kere bu sayfayla karşılaşıyorum: "Site göçmüş olabilir..." bunun sebebi benim bağlantım mıdır eğer öyleyse başka sitelerde neden olmaz (gerçi bazen crome saçmalıyor sayfayı açmamakta diretiyor ama). Eğer siteden ise neden bunun bir çözümü bulunmuyor. Çünkü bu site göçmüş olabilir mesajı çıktıktan en fazla 1 dakika sonra siteye girebiliyorum demek ki çok büyük bir sorun değil.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Ben de bu tür sorunlar yaşıyorum.
plaion
Üye
az önce oldu yine hatta :)
Jedi Panelvan
Üye
Of layn off.. O bunu hep yapiyor..
Dave Blake
Üye
''Olur öyle''
Misafir
Oyungezer Offline, Hayat Online demeye getiriyor..
Dışarı çıkın falan diyor yani site.
artha
Üye
Yeni başlık açmadan buraya yazayım ben de çünkü başlığa bir bakıma uyuyor sorunum.

Ben yurtta kalıyorum, 5 aydır falan foruma giremedim. Deseniz ki yurtta port zart zurt, alakası yok en saçma sapık siteler, yasaklı olanlar bile ekstra birşey yapmadan girilebiliyor. Foruma basıyorum, garip bir hata mesajı falan verip açmıyordu, onyüzbinmilyonkez denesem, f5 yapsam da olmadı ama bu gün yanlışlıkla açtım siteyi, çat diye girdi. Ya yarın yine giremezsem? (hata mesajını unuttum)
                                      Bana neler oluyor, tanrım...
deddodeddo
Üye
Artha, İTÜ'desin sen bildiğim kadarıyla, ben Gölet'ten gayet rahat giriyordum, hiç sorun yaşamadım, sorunun senin bilgisayarında olmadığına emin misin?
Eaststreetz
Üye
Şimdi yine oldu. Bu soruna kökten bir çözüm lazım ya.
Eaststreetz
Üye
Bu gidişle Google siteyi "Site çökmüş olabilir" halindeyken indexleyecek.

Oyungezer Online aslında Offline - Ana Sayfa
Site göçmüş olabilir. SMF could not connect to the database ...
www.oyungezer.com.tr/ - Önbellek - Benzer

... ve bu mesajı yazarken de aklıma geldi bakmak. Evet, gerçekten Google Amca da bu hata anında OGZ Online aslında Offline'ı indexlemiş.
creiGncreiGn
Üye
Çok fazla çökmeye başladı site artık, her girdiğimde mutlaka rastlıyorum bu hataya.
discussioncontroller