Oyungezer Offline
Assasin
Üye
Artık eskisi kadar göçmüyor ve en azından çöktüğünde çıkan yazı daha hoş eskiden çıkan yazı resmen'çöktü site kardeşim hadi başka yere' der gibiydi şimdiki yazı en azından umut vaat ediyor :)
Çağlayan
Üye
Ogz forum üyesinin biri eski bir lamba bulmuş. Ovmuş, parlatmış, birden içinden bir Okur temsilcisi çıkmış! Okur Temsilcisi "Dile benden forum adına ne dilersen!" demiş forum üyesine. Forum üyesi:

-"Yahu temsilcim, forumda gri renkten sıkıldım, bence forum fontları cırtlak yeşil renk olsun." demiş.

Okur temsilcisi isyan etmiş:

-Yahu o zaman güzel olmaz ki? Fosforlu yeşil çok parlak. Hem şimdi alıştık bu renge, başka bişi iste nolur.

Bunun üzerine forum kullanıcısı düşünmüş ve demiş ki:

-Ya bu forum çok çöküyor son zamanlarda. Çökmesin.

Okur Temsilcisi yutkunmuş, gıdaklar gibi yanıtlamış:

- Fosforlu yeşil demiştin di mi?

Şaka bi yana, artık forum çok çok az çökecek. Arada bir offline olacak ^_^
Negzel günler bizi bekler.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Tribal Stage'den Space Stage'e geçmek istiyor bu forum üyesi :D
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Az önce en heyecanlı yerinde kesildi forum :/
LonelyMan
Üye

Ogz forum üyesinin biri eski bir lamba bulmuş. Ovmuş, parlatmış, birden içinden bir Okur temsilcisi çıkmış! Okur Temsilcisi "Dile benden forum adına ne dilersen!" demiş forum üyesine. Forum üyesi:

-"Yahu temsilcim, forumda gri renkten sıkıldım, bence forum fontları cırtlak yeşil renk olsun." demiş.

Okur temsilcisi isyan etmiş:

-Yahu o zaman güzel olmaz ki? Fosforlu yeşil çok parlak. Hem şimdi alıştık bu renge, başka bişi iste nolur.

Bunun üzerine forum kullanıcısı düşünmüş ve demiş ki:

-Ya bu forum çok çöküyor son zamanlarda. Çökmesin.

Okur Temsilcisi yutkunmuş, gıdaklar gibi yanıtlamış:

- Fosforlu yeşil demiştin di mi?

Şaka bi yana, artık forum çok çok az çökecek. Arada bir offline olacak ^_^
Negzel günler bizi bekler.

Harbidende siteye her tıkladığımda etrafımdakiler çık şu kara sayfadan diyor.Sanki p.r.o sitesi gibi diyorlar.Oyun sitesi dediğin renkli olur.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Arkaplanda da bir renk kayması var aslında uzun zamandır, acaba bu çökmeler ondan olmasın? Hani site artık o garip renk geçişini insanlara göstermek istemiyordur belki :D

Sitenin gri olma konusu ilk zamanlardan beri konuşuluyor (Cell Stage'den beri... SPORE oynuyorum da bu aralar, gaza geldim :P). Turuncu-gri uyumu güzel de hakikaten sanki Oyungezer değil de "Donanımgezer" gibi bir hava veriyor :)
falanca17
Üye
[img width=638 height=261]http://i28.tinypic.com/2a8oz6w.jpg[/img]

TDK'ya başvuruda bulundum. "Bir kaç" kelimesinin anlamını değiştirecekler!
bodo
Üye
Veyahut "gün" yerine "yıl" yazılırsa düzeltilebilir.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Birkaç ışık yılı sabredeceğiz :P
Gullo
Üye
Rakip derginin sitesinin " ... online" olması çok ironik ve manidar...
discussioncontroller