Oyungezer Offline
cemreserpal
Üye
plaion dedi:

her seferinde tab üzerinde şu yazıyı görmek artık gülümsetmeye başladı(sinirlerim bozuluyor heralde :D)

"Oyungezer Online - Oyungezer Offline"

Bana da oluyor o çok.
Misafir
O yazı en azından forumdaki bu konuda olduğunu gösterir.

"Oyungezer Online - Offline"ı görmek can sıkıcı işte.
Munjin
Üye
Bir kaç değil la, birkaç o.
creiGncreiGn
Üye
Dün akşam offline sorunu tavan yaptı. 22:00'den 23:00'a kadar forumdaydım, daha doğrusu foruma girmeye çalıştım, bu bir saat içinde 3-4 defa ikişer üçer dakika ancak girebildim. Sonrasında nasıldı durum bilemiyorum, daha fazla dayanamadım.. Artık bir çözüm acilen gerekiyor; kullanıcı sayısının arttığı anlarda foruma girmek imkansız gibi bir şey.
FlashwadeFlashwade
Üye
10-11 arası değil ama 11-12 arasındakiler benden kaynaklanıyor :D
dodgerdodger
Üye
Son bir haftadır çok canımı sıktı bu olay,ömrümde bu kadar sık çevrimdışı kalan site görmedim :P

Normalde buraya yazmazdım bunu ama 10dk önce yaklaşık 15-20 satırlık mesajım güme gittiği için yazmak istedim
falanca17
Üye
Son günlerde gelen değişiklik ile bu olay bittimeye çok yaklaştı. Artık bir başlığa bir çok kişi toplanıp post kasmadığı sürece site nerdeyse hiç çükmüyor.
creiGncreiGn
Üye
2 gündür bana hiç denk gelmedi, belki haftasonu yoğunluğun az olmasından olabilir ama düzeldi gibi sanki :klon:.
AdramelechAdramelech
Üye
creiGn dedi:

2 gündür bana hiç denk gelmedi, belki haftasonu yoğunluğun az olmasından olabilir ama düzeldi gibi sanki :klon:.

Bu gün yazdığım uzun mesajlar ve hepsinde gitti puf oldu. Delireceğim artık. FRP bölümüne yazmaya çalıştığım her mesaj biri tarafından bloklanıyor gibi hissetmeye başladım ve bu gerçekten çok iğrenç bir duygu.

(Mesajımı- Neyse.)
Belethin
Üye
Baya oluyor bana.Cinnet sebebi valla.
discussioncontroller