OGZ Okur Temsilcisi Sizi Dinliyor!
manager80manager80
Üye
Ne zamandır kar yağmadı İstanbul'a. Okur temsilcisinden birşeyler ypmasını istiyorum artık >.<
Misafir
Konu 3 sayfa geriye gitmiş. :D
AgnusDei
Üye
herkese iyi geceler, gerçekten nefes almakta zorlandığımı hissediyorum şu an. yarın görüşmek üzere.....
Misafir
TanistliN dedi:Daha yeni troll temizledik başlıktan, bunu burada yapmak zorunda mısınız?


Hocam IP Ban yokmu,varsa şu arkadaşın üstünde kullansak artık,ne sana ne bize sıkıntı versin artık..

Alta:Bilgilendirme için teşekkürler :)
Chelios
Üye
limp1803 dedi:


Hocam IP Ban yokmu,varsa şu arkadaşın üstünde kullansak artık,ne sana ne bize sıkıntı versin artık..
IP ban hpe oluyor da dinamik ip ye sahip vatandaşlar modemi resleyince bu önlemi aşıyor genede istenmediğin bire yere yeniden gelicek sen o senin tuhaflığın.

Secret_Assassin
Üye
coren dedi:


Yoo. Sana aksıt bireşy değildi. SAdece eğlenme amaçlıydı. İlham rap kelimesidnen çıktı ama.abi o değil de kimlik ne oldu senin?bulabildin mi?

(ve bu noktadan sonra her şey serbest atış serbest atış serbest atış serbest atış olur, olaylar gelişir...)
John Shooter
Üye


Müzik'i alt başlıklara ayırma fikrim var.Bir başlıkta Gruplar-Konserler olsun mesela diğerinde anket ve haber gibi şeyler.Çok karışık olmuyor mu böyle?

Misafir

Gereksiz bir troll'ün yarattığı karmaşayı düzenlemek için girdiğimiz başlıkta, moderatör çalıştığını göre göre başlığı eğlence parkına çeviren tüm arkadaşlara verdikleri üstün çaba için teşekkürleri borç bilirim. Anladığınız dilden konuşmayacağım ama, ısrarcıyım bunda, hepinize iyi forumlar.
coren
Üye


abi o değil de kimlik ne oldu senin?bulabildin mi?

(ve bu noktadan sonra her şey serbest atış serbest atış serbest atış serbest atış olur, olaylar gelişir...)Hallettim ya. Ama zor oldu. :'(
hannibal_king
Üye
Dark_Blue dedi:


Neredeyse tüm gün tartıştığımız bir konu hakkında,hannibal_king cevap verdi sanırım.

''Evet, düşünce özgürlüğü diyoruz, mümkün olduğunca da savunuyoruz. '' sonuç olarak,bahsedilen konularda tartışmaya devam edeceğiz.Peki,bundan sonra o tartışma konularında nasıl bir tavır takınacaksın(ız) hannibal_king ?Doğru olduğuna inandığımız şeyi yapmaya devam edeceğiz. Fazla politik oldu bu cevap ama daha belirgin bir duruma karşı nasıl bir tavır takınacağımızı soruyorsan o durumu belirtmelisin. =)


John Shooter dedi:


Müzik'i alt başlıklara ayırma fikrim var.Bir başlıkta Gruplar-Konserler olsun mesela diğerinde anket ve haber gibi şeyler.Çok karışık olmuyor mu böyle?Okur Temsilcisi başlığı bu tür öneriler için değil John. Bu önerin için "Forumla ilgili önerileriniz" başlığı daha uygun. Her ne kadar Okur Temsilcisi başlığı şu anda bayağı sapmış gibi görünse de bir an önce asıl amacına uygun mesajlarla toparlanmasında fayda var.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller