OGZ Okur Temsilcisi Sizi Dinliyor!
Acetaminophen
Üye
manager80 dedi:

Okur temsilcisi başlığında neden bunlar tartışılıyor? Çağla'nın bu konuda yapması gereken birşey varda yapmıyor mu?
Tartışmalar tamamen başlık dışına taşınıyor bence.

çağlayan soğudu forumdan birkaç günlüğüne... dua edin geri ısınsın.

ben ısınmayacağım çünkü.
coren
Üye
Pfff....
Misafir
ve diyoruz ki, moderatörler, biraz daha aktif olsanız keşke...

edit: diyordum ki, eren ve ali'nin mavi renkli profillerini gözümün önünde görene kadar.
Rapid
Üye
Ellerinden geldiklerince aktif olduklarını konuyu görmem-tıklamam arasındaki 2 saniyede konuyu silmiş olmalarından anladım ben az önce.

Edit: Konuda hiç cevap yoktu, son mesaj atılanlarda 1.den bilmemkaç salise sonra 2. sıradaydı.
Dark Templar
Üye
Yönetim ile ilgili farklı bir konu açılsın madem ki orada tartışılsın bu konular. Çağlayan'ın konusunun içine edildi çünkü. Aslında hazır el atmışken şu konudaki saçmalıkları silseniz ya da taşısanız hoş olur hani =)
Çağlayaaaaan...naber? :D
manager80manager80
Üye
Bu mesaj foruma yazacağım son mesajdır.
İki yıldır OGZ forumlarında, öncesinde eski dergi zamanındaki forumlarda çok iyi vakit geçirmiştim. Ama her güzel şeyin de bir bitişi olmalı. Ben de artık Mehmet gibi Oyungezer'i uzaktan sevmeye karar verdim. Dergiyi tabiki her ay almaya gayret göstereceğim. Lakin artık benim için forum bitmiştir. Kimseye bir kırgınlığım yada kinim yoktur belirteyim. Şartlar neyi gerekıtiriyorsa onu yapıyorum. Daha önce de bir çok kez forumdan uzun süreli ayrılık yaşadım. Ama her seferinde burada arkadaşlarım olduğunu düşündüğüm için, onlar için geri geldim.
Daha fazla sözü uzatmayayım. Hepinizi tanıdığım, okuduğum için kendimi çok şanslı sayıyorum. İstemeden kalbinizi kırdıysam özür dilerim, hakkınızı helal edin.

oropher'a not : Abi bir süre siteye giriş yapamamıştım neden olduğunu anlamadım. Kurtadam oyununa yerime yedeklerden birini ekler misin?

Kalın sağlıcakla.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Hoşçakal Mehmet Abi. Seni tanımak güzeldi. Hayatta başarılar dilerim sana. Gerçi veda ediyor gibi oldu ya, buluşmalara gelirsin herhalde?
Çağlayan
Üye
Bu başlığın kilitlenmesine karar verdik. Moderasyona bu başlık üzerinden yapıcı eleştirilerin gelmediği yönünde ortak fikirdeyiz. Tüm eleştirileriniz, şikayetleriniz, önerileriniz, yorumlarınız bu başlıkta kaybolup gidiyordu, bundan sonra (caglayantilsim @ gmail nokta com) adresine bunları yazabilirsiniz.

İyi forumlar.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller