"Total War"un Geleceği
SerakSerak
Üye
Galiba o seçenek Uzak Doğuydu. Yani orta asya ile birlikte Çin japonya Kore vbg yi de içeriyordu. Moğollar koreliler çinliler japonlar vbg bunlardan da güzel bir TW çıkar.
Mr.Can
Üye
Ben Total War'ın Dünya Savaşları paketini bekliyorum gelecek hamle olarak. Belki tek paket belki de iki paket olarak ayrı çıkar ama ikincisi daha makul görünüyor.

Ah bir de bizim Kurtuluş  Savaşı'nı yapsalar olmaz mıydı :D Napoleon'a bile özel oyun yaptı adamlar. "Atatürk : Total War" diye enfes olur yani.
derky
Üye
Atatürk'ün oyununu ancak gelecekte (inşallah) Türk firmalar yapar bence. Total War'a ancak bir general olarak çıkabilir ki o da muhteşem olur :D
RelentlessRelentless
Üye
Napolyondan daha ilerisini istemiyorum gerçekten. Başa dönsünler :D
XFire1994
Üye
Shogun 2 istiyorum :(
SerakSerak
Üye
XFire1994 dedi:

Shogun 2 istiyorum :(

Amma Rome2 geliyor :)
XFire1994
Üye
İlla hatırlatıcaksın di mi :(
Misafir
Güzel bir hatırlatma ama, değil mi? :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Serak dedi:

Amma Rome2 geliyor :)

Gelsede ben eve kapansam,kimse benden haber almasa,24 saat başından kalmasam,Empire da yaşadığım hayal kırıklığına deva olsa .
AgnusDei
Üye

Gelsede ben eve kapansam,kimse benden haber almasa,24 saat başından kalmasam,Empire da yaşadığım hayal kırıklığına deva olsa .

Empire gibi yaparlarsa hiç şaşırmayacağım, hangi oyunu 4 gözle beklesem, hepsi fos çıkıyor, bu sene, yani 2010 yılı mass efect hariç oyun dünyası için (pc açısından konuşuyorum) lanetli yıl ilan edilmeli.
discussioncontroller