iPhone // AppStore
F5uck
Üye
sultan ı dedi:

F5uck

- Yasal olarak mümkün değil..

Cevap için teşekkürler, keşke olsaydı.
Eaststreetz
Üye
Kayıt olurken ABD içinden kayıt olma gibi seçenekler vardı. Fakat kredi kartı devreye girince Türkiye'den almak zorunlu hale geliyor olabilir. Sen yine de Donanım Haber / iPhone bölümüne bir danış.
F5uck
Üye

Kayıt olurken ABD içinden kayıt olma gibi seçenekler vardı. Fakat kredi kartı devreye girince Türkiye'den almak zorunlu hale geliyor olabilir. Sen yine de Donanım Haber / iPhone bölümüne bir danış.

Evet kayıt sırasında U.S.A şeysine kaydolabiliyorsun fakat kredi kartı sorduğu için mecburen Türkiye AppStore'a üye oluyorsun. Normal kart bilgilerimi girdim, sonra adresi de internetten bulayım dedim, olmadı. Kartla eşleşmedi dedi, mecbur Türkiye'ye geri döndüm.
Eaststreetz
Üye
Çok kaşınmış Appstore bence :)
sultan ısultan ı
Üye
***AppStore un yıllık getirisi yaklaşık 2.5 milyar dolar ...

AdMob şirketi calışmasına göre.(ABD)

-iPhone kullanıcısı ayda ortalama 10 uygulama indiriyor (%25 i paralı)
-iPodTouch kullanıcıları ayda 18 uygulama indiriyor (sadece 2. paralı)

KAYNAK meraklısına cok detaylı bir adres...

http://metrics.admob.com/wp-content/uploads/2009/08/AdMob-Mobile-Metrics-July-09-Survey-Supplement.pdf
Misafir
NTV uygulamasına bayldım cidden.

İnternet bağlantısının olduğu yerlerde radyo uygulamalarıda çok güzel. Radyo Eksen'i heryerde dinlemek..
Snape
Üye
Mesaj 19:

sultan ı dedi:

***AppStore un yıllık getirisi yaklaşık 2.5 milyar dolar ...

Salyam aktı :..(
TURGON
Üye
%10'unu da dünya çapında fanboylara dağıtıyorlar.
kinder.süpriz
Üye
ABT dedi:

NTV uygulamasına bayldım cidden.

İnternet bağlantısının olduğu yerlerde radyo uygulamalarıda çok güzel. Radyo Eksen'i heryerde dinlemek..

Eğer bi iPhone sahibi olmasaydım şu an çıkıp sırf Eksen için gidip bi iPhone alabilirdim. İzmir'de oturup Eksen dinleyememek nedir bilirmisiniz a dostlar? Türkiye'nin tek insan gibi çalışan radyosu. Ne güzel oldu bu haber ya.
sultan ısultan ı
Üye

Grand Theft Auto: Chinatown Wars ... iPhone ..

Meraklısına :

www.rockstargames.com/chinatownwars/
discussioncontroller