Zaman makineniz olsaydı? & Zamanda yolculuk mümkün müdür?
Dark_Lord
Üye
Hangimiz istemedi ki Geleceğe Dönüş'ü izledikten sonra bir Zaman Makinesine sahip olmayı ? Kim istemezdi Zamanda yolculuk yapabilmeyi? Eminim ki büyük çoğunluğun cevabı evet olacaktır. İşte şimdi sizin bir Zaman Makineniz olsaydı hangi zamana gitmek isterdiniz ve gittiğiniz zamanda birşeyleri değiştirmek istermiydiniz, isterseniz neleri ?

Not: Forumda farklı konu açma dönemi dün 1.erengy darbesiyle  ;D resmen başladığı için böyle bir konu açmak istedim.

Ek: Zaman'da Yolculuk Mümkün müdür ?
Nedeni: Son mesajımda açıkladım.
Laçin
Üye
Ben istemezdim şahsen dark lord,geçmişdeki gerçeklerin şrank! efektiyle suratıma,büyük ihtimal çoğu gerçek bildiğimiz yalan çıkacaktır ;D derin konu vesselam
Misafir
Neden saçma olsun? Bazılarının açtığı konulara göre oldukça normal bir konu.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
sadece 4 yıl arkaya,seçtiğim bölumu değiştirmek ve başka bölumde okumak için,o kadar guzel olurduki :( :'(
Laçin
Üye
Kim dedi saçma diye o.o bencede güzel ama ben istemem dedim ;D
BayRedBayRed
Üye
zaman makinam olsaydı

-50 sene sonrasına gider ve  bi sistem toplardım sonra geri gelirdim highta crysis oynardım

Aslında gittimde yaptım o sistemi :
( Windows Fiesta Pro , Nvida fatal52 xedition , Intel coredumuoturtur fseries 9.9ghz . OCZ dual-555gb ram  , Lg X1600 (HG Technology)ekran {hg=hologram} . Logitech  sense mouse and brain keybord)  , 2+7 creative  extreme sound-blaster KGGmaster ses kartı .. )

aaa sistem acayip oldu amaaa :D

-
Misafir
Ayıptır sölemesi acaba şu anın parası orda ne kadara denk gelir :D
Laçin
Üye
Peki crysis nasıl çalışacak o sistemde,Allahın 10 yıl önceki oyunları zor çalışıyor,50 yıl sonra crysis mi kalır ;D u

Alta edit;Uyumsuzluk denen bir şey var bayred ;D daha ps2 emusu çözülmedi sen crysis diyorsun hemde 50 yıl sonranın makinede ;D ;D ;D
BayRedBayRed
Üye
zaman makinasını sattım öyle geldim zaten . ( hmm galiba yalanım ortaya çıktı ) :D

yaw 50 sene sonrasında bile hala crysisi kaldırmıyo diye şikayet eden adam biliyorum ben laçin alaa allaaaa
Judas
Üye
Paradoks yapardım. Elimde değil...
ttng
Üye
şu ana kadar çok pişman oldugum kararlar aldıgım için muhtemelen bu kararların öncesine dönerdim heralde.bi de çocukluguma dönüp anneanneme iyi davranırdım, ukalaca davranmazdım.
discussioncontroller