Zaman makineniz olsaydı? & Zamanda yolculuk mümkün müdür?
Misafir
Hangi zamana gitmek isterdim bilmiyorum, ama değiştirmek istediğim o kadar çok şey varki... :) Hepsini değiştirmeye çabalardım herhalde...
SwooshSwoosh
Üye
Kusura bakma forza, paramın bölünmesini istemiyorum xD
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Eski Türklerin dönemine mesela, Hunların veya Göktürklerin zamanına gitmek isterdim. Atalarımı görüp, onlarla beraber cenk ederdik. Bizi arkamızdan vuran moğolları darma duman ederdim. Ahh Ahh !
godfatherfan
Üye
Yaa abiler bi de şöyle bişiy varki kim inancak?Yani gidip de "Ben geleceği biliyorum ulannnnn"diye baarsak keserler bizi.

Hem bu arada ben bi şekilde Atatürk'ün yaşamasını ya da daha uzun süre yaşayıp türk Cumhuriyetinin korunmasını sağlıyacak çocukları/gençleri yetiştirmesini sağlamak isterdim.Ama 8-10 bilgisayarla giderdim ki teknolojiyi türkler geliştirsin.
Judas
Üye
Belki o zamana gitsen Atatürk hiç bir şey yapamayacaktı. Belki yanlışla onun bunları yapmasını engelleyecektin?

Hatta geçmişe gidip şimdiki zamanı (ya da o zamana göre geleceği) değiştirdiğinde zaman makinesi yapılmasını engelleyecektin? Tabi paradoks olacak, böylece olmayan zaman makinesi ile geçmişe gidememiş olacaktın.

Ha, zaman makinem olsa gider ilkokul arkadaşlarımı bulurdum. Öyle Facebook'a falan lüzum yok.
Laçin
Üye
Zaman'da geriye dönerek,en ufak hareketinde bile,paradoks oluşturabilirsin,belkide Atatürk biraz daha yaşasa bir yanlışın içine girebilirdi,tamam böyle geriye dönüş mümkün değil ama biraz düşününce insan oğlu her detayı düşünemiyor maalesef ;) bence yaşadığımız çağı kurtaralım önce ;D ayrıca içimizde hayvanlık! varsa atatürk ne yapsın ?
Misafir
Zaman makinem olsaydı bankadan yüklü miktarda para çalar, 2000'e gider ve Jazz Jackrabbit 3'ün yapımının iptal olmaması için o parayı Epic'e verirdim. Bir de geleceğe gider Kotor 3'ün yapılıp yapılmadığına bakar, yapılmıyorsa bir banka soygunuyla yapılmasını sağlardım.
Laçin
Üye
Ace kardeşim benim,gel beraber yapalım o işi,içimde uktedir JJR3 ;D
croctheone
Üye
Isıtın motorları bende varım :D
elimiz değmişken birde jurassic çağa gidelim bi velociraptor yavrusu istiyorum :D
Littl3big
Üye
Yanıma pc'mi psp!mi tlfn'umu alır  karanlık çağa giderdim  (Ne zevkli olurdu ya :D )
discussioncontroller