Zaman makineniz olsaydı? & Zamanda yolculuk mümkün müdür?
ScorpioScorpio
Üye
Tek cevabım var. Geçmişe gidip kendimi öldürürdüm. >:/ (kendimden nefret etmiyorum sizden nefret, yepinizden nefret ediyorum, tüm dünyadan nefret ediyorum :P)
Edit: Yazarken sinirden elim ayağım titredi resmen şu imla hatalarına bak, düzeltmiyeceğim ama ibret olsun dünyaya :P. (Şaka şaka kendimden başka kimseden nefret etmiyorum ^^)
Harry Mason
Üye
Tesla'ya yardım ederdim sanırım.
Bi'de Hitler'i öldürüp Red Alert yaşamak gibi bir fantağzim var =P
Misafir
8. sınıfı tekrar okuyup Anadolu'ya yerleşmek isterdim..

Dershanedeki arkadaşlarıma gidip "Sen şu liseye gideceksin!" derdim :(
Misafir
Ben gidebilsem, çoğu kişinin yaptığı gibi kötü olan şeyleri değiştirmeye uğraşırdım; ama tabii kötü birşeyi düzeltince daha kötü birşeyin olma olasılığı da var, bu yüzden de sonuçlarına da bakıp eski haline çevirmek zorunda da olabilirdim tekrar,bilmiyorum.

Ve doğduğum güne gider kendimi öldürürdüm en son olarak.
Harry Mason
Üye
O değil de erhm ciddi mod: On
Gerçekten zaman makinem olsaydı...
Sanırım geçmişte yaptığım bir çok hatayı düzeltirdim. Artık düzeltmesi çok geç olan hataları... Her düşündüğümde bana acı veren, beni mahveden hatalarımı düzeltirdim. Her gece yatağıma yattığım zaman hissettiğim o huzursuzluğu hissetmemek için yapardım bunu, kendimi rahat hissetmek için. Eh...
matrklorm
Üye
benim olsaydı zaman makinem insanlık nasıl oluşmuş ona bakmaya giderdim.çok merak ediyorum ya.

osmanlı'ya giderdim ne var ne yok bakınırdım.

sonra ps3 alıp psone'ın ilk çıktığı tarihe giderdim.millete gösterip aptal ederdim.

sonra geleceğe gidip dünya ne yöne kaymış ona bakardım.

sonra sıkılıp kanuni dönemine dönüp aleti kırardım.o zamanda kalırdım.demirci olup savaştan savaşa koşardım.:D
Littl3big
Üye
Eğer geçmişe gidip kendini öldürürsen ölmüş olmuyomusun yani ölürken kendini nasıl öldürceksin eğer ölmezsen bun..  (  :spidey: AŞIRI ISINMA  :spidey:)
Misafir
Vahşi Batı zamanlarına giderdim.
ScharfschützeScharfschütze
Üye
Kendimi bi temiz pataklardım.Ne bileyim nasıl olacak diye sırf zevk için :)
Dark Templar
Üye
Let there be light! cümlesinin geçtiği zamana giderdim :P
discussioncontroller