ASUS Yeni G51 ve G60 Serisi
hwareserkan
Üye
:katana:[move][center]ASUS Yeni G51 ve G60 Serisi ile
Oyun Tutkusunu Notebook Dünyasına Taşıyor[/center][/move] :jedi:
[center]Oyun Dünyasının en son oyuncuları, canlı grafikleri, gerçekçi üç boyutlu ses özellikleri ve çağın ötesinde tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor.[/center]

Çağın ötesinde robot tasarımı, zengin görüntü ve ses özellikleriyle kullanıcı odaklı bir oyun performansı sunan ASUS G51, “Oyuncular için Tasarlanmış” sözünü tamamiyle kanıtlar nitelikte. Yeni ASUS G51 sektöre öncülük edecek surround ses sistemiyle oyunlara gerçeklik kazandırıyor.
[img width=490 height=304]http://www.gooddvdstuff.com/news/files.php?file=Asus_G51_791786375.jpg[/img]
Lider Donanım ve Teknolojiler ile Güçlendirilen Mutlak Performans
ASUS, G51 serisi ile ısı ve yerleşim sorunlarını 15” monitöre yerleştirdikleri NVIDIA® GeForce™ GTX 260M ekran kartı ile zekice üstesinden gelerek aynı zamanda daha önce sadece 17” notebooklarda yaşatılabilen inanılmaz grafikleri 15” notebooklarda sunan dünyanın ilk notebook’unu sunuyor. Yeni ASUS G51 ve G60 serileri, DDR2 ye göre %30 daha hızlı olan heybetli 1GB GDDR3 video belleği ile ayrıca haklı övgüsünü taşıyor. 3DMark06® skorlarında 10,000* puan alarak 15” – 16” notebooklar kategorisinde en yüksek skoru elde ediyorlar ki bu kategoride en fazla elde edilen skorlar 2000 ile 3000 arasıdır. G51 ve G60’ın NVIDIA® PhysX™ Teknolojisi sunduğu gerçek yaşama özgü grafikler ile üstün yeteneklerini gözler önüne seriyor. Her iki notebook da kullanıcılarına sunduğu “Extreme Turbo” overclock arayüzü seçenekleri ile anında performans artırımı sağlarken ayrı bir keyif yaşatıyor.
İnanılmaz Ses – Görüntü Performansı
Yeni ASUS G51 ve G60 notebooklar çeşitli kullanıcı odaklı özellikleri ile rakiplerine gözdağı veriyor. Özellikle arkadan ışıklandırmalı chiclet klavye ve belirginleştirilmiş oyun tuşları sayesinde oyuncular rahatlıkla gece boyunca da oyun oynamaya devam edebiliyorlar. Bu ışıklı görüntü aynı zamanda notebooklara oldukça teknolojik ve zengin bir görüntü sunarken ileri donanım ve teknolojileri de içinde barındırıyor.

Her iki model de içinde barındırdıkları dünyanın ilk ses ve görüntü teknolojileri EAX ve CMSS ile sektöre liderlik edecek özellikleri kullanıcıyla buluşturuyor. EAX HD 4.0 ses teknolojisi, oyun esnasında çevre ve senaryo koşullarına göre üç boyutlu ses efektleri sağlıyor. Seçenekleri içerisinde bulunan 64 farklı ses efekti sayesinde 300’den fazla oyuna son derece gerçekçi ses desteği sağlıyor. Altec Lansing® marka hoparlörler ile donatılan G51 ve G60 notebooklar CMSS Surround ses desteği ve 16:9 Full HD ekranı sayesinde diğer hiçbir notebook onlarla boy ölçüşemeyecek bir seviyede.
Eaststreetz
Üye
Alienware'e rakip geldi. Haydi hayırlısı.
tassadar
Üye
Ben bundan almak istememkii.Hıh...:(
bsod1
Üye
türkiyeye gelecek mi
discussioncontroller